her sabah mesaj

Atılsın ister misiniz
ya da atana ne hissedersiniz

Atan kişi sevgili olur hoşlanılan kişi olur falan

Sürekli mesajlaşmak mı yoksa ara ara iletişim mi
nedir yani ortası

flort ediyorsak super birsey ama ilerlems bir iliskiyse siradanlik

  • lithu  (12.04.15 01:46:53)
yani "o kadar mesaj attık insan bir cevap yazar :@" triplerine girilmeyecekse görünce sevinirim. Geri dönmek gelirse içimden de dönerim.

  • solfej  (12.04.15 01:48:52)
Sadece flört zamanı evet. Sonrasında da fazla olabilir.

  • storax  (12.04.15 01:50:48)
"Her sabah o mesaj atılacak" diyemem ama atılınca da "Niye her sabah" demem. Bunalmam öyle şeylerden. Üstelik ben de atarım. Mesaj gelmiş işte, daha ne olsun. O mesaj atsın, ben mesaj geldiğini görünce önce göbek sonra da cevap atayım. Cevap-göbek sıralaması değişebilir. Ne güzel işte, sabaha "Off, bu alarm neden çaldı" yerine gülerek başlarım. Ama ara ara atlanmasının bir sıkıntısı da yok. İnsanız, işimiz gücümüz, acelemiz olabilir. Mesajlar hiç umursanmaz hale gelmesin, gerisi nasıl oluyorsa öyle olsun. Çok da şey etmemek gerek.

  • aychovsky  (12.04.15 01:50:57 ~ 01:57:59)
Evlenip her sabah yuzunu gormek istedigim insanin her sabah mesaj atmasindan daha guzel ne olabilir?

  • icim urperiyor  (12.04.15 01:52:51)
atılsa da olur atılmasa da olur
mesaj atana mesaj attı diye birşey hissetmiyorum
sevgili/hoşlanılan kişi atıyorsa da ne güzel
bu tip bir insansa sürekli ile ara ara arasında iletişim olmalı
  • rakicandir  (12.04.15 01:56:15)
atılsın tabi ama öyle bir erkek yok.

  • neferkitty  (12.04.15 02:02:44)
genel çoğunluk ve çoğu çıktığım insan açısından sıkıcı ve gereksiz, mesajlaşmayıda sevmem.

fakat çok özel 1-2 kişi olduki 7/24 mesajlaşsam sıkılmazdım.
  • efrasiyab87  (12.04.15 02:03:54)
Atsın her sabah beni germez. Hoşuma gider, tatlı tatlı.

  • bigbadabum  (12.04.15 02:38:17)
insanına göre tatlı inatlaşmalar uğruna gece 4'te kendimi aratmışlığım/ benim aramışlığım vardır.

  • reavelyn  (12.04.15 02:41:49)
eşim bana her sabah mesaj atıyor. iyiki de atıyor

  • sta  (12.04.15 02:44:50)
günaydın - ........ - iyi geceler

tarzı bir ilişki olacaksa arada, o mesajlar hiç gelmesin bi zahmet. paylaşmak bu değildir.

dipnot: o noktalı kısım, görüşülmeyen zamanı ifade etmektedir.
  • devilred  (12.04.15 03:06:06)
Sabahlari uyaninca guzel bi mesajla uyanmak mutlu ediyor. Keza once ben uyanmissam ben yazarim.

Ama bütün gun sıkboğaz konusmanin manasi yok. Ara ara iletisim iyidir. Gündüz herkes yogun zaten.
  • rayde  (12.04.15 03:23:57)
sabah bir mesajla uyanmak guzel hissettir. birileri tarafindan onemsendigini hissediyorsun. bu ister es/sevgili/adayi olsun ister bir arkadas ister aile.

ama bir kisinin her sabah mesaj atmasi cok da saglikli degil. bir sure sonra anlamsizlasabilir. atmadiginda tribe fln girebilir insan. ya da of yine mi sen moduna.

cok abartmamak gerek.

niye cevap vermedin deme mevzusunu zaten acmislar.

ayrica not: uzun mesafe iliskisindeyseniz atin her gun. her sabah, her gece. baska turlu cekilmiyor:)
  • goldentitan  (12.04.15 09:27:05)
Max 40 dk bilemedin 1 saatlik mesafe var aramızda o da toplu taşıma ile.

É bana yazmadıysa ne düşünmeliyim ben yazınca boğuyorum gibi geliyor :( zoraki konuşturuyorum gibi geliyor ama bilemedim
  • indescribable  (12.04.15 09:33:45)
ben çok bunalıyorum bu tarz şeylerden. bi yerden sonra zorunluluk haline gelebiliyor. eğer o sabah çok içimden gelirse yazıyorum, diğer türlü çok hoşuma gitmiyor.

  • yesimright  (13.04.15 00:44:39)
Çok sikik bir hareket, sahtekar bi sevgi gösterisi. Ben aklı başında hiçbir insanın sabahın yedisinde "Seni seviyorum minnoşum" kafasında olacağını zannetmiyorum. O yüzden atıyorsa "Ya senin aklının tasını sikeyim başka işin gücün yok mu amk sabahın köründe" düşüncesi içine girerim ama yalandan da olsa "Ben de seni seviyorum bebişim" yazarım. Fakat kesinlikle isteyerek veya öyle hissederek yazmam, onu da söyleyeyim.

  • angelus  (13.04.15 00:51:17)
ben günde en az 4 defa arıyorum/mesaj atıyorum eşimi ben atamazsam o atıyor/arıyor.

  • basond  (13.04.15 01:21:18)
kim olursa olsun istersen dünyanın en çok seven kişisi sen ol, ama yok öyle dünya sıkılıyorsun. çizgiyi korumak iyidir. her sabah mesaj benim tarzım değil ve sıkıntı yapmam ama gereksiz yani etkilenmemde. sevenide var böyle şeyleri. her insan farklı işte.

  • gokhan atestepe  (13.04.15 01:31:47)
sevgilimse her sabah atarım da atmasını da beklerim.

  • headredhead  (13.04.15 12:58:27)
kim erken uyanıyorsa atıyor her sabah istisnasız

  • nanelimonportakal  (13.04.15 13:14:46)
yine biri sana mesaj atmamış belliki. yada durduk yere herifin birine her gün günaydın mesajı atmışın, basmış kalayı. profili çözdüm indes...

atılsın istemem, mesaj zaten oldukça sığ bir iletişim biçimi benim için. arayıp sesini duymayı tercih ederim, benim profil bu.
  • Tears of Devil  (13.04.15 13:15:52)
içerik sorunu yaratır bir süre sonra :D
CTRL+C CTRL+V

  • aithra  (13.04.15 13:16:33)
Devil ille soru sormak için birileri ile bişeyler yaşamak zorunda mıyım? Genel geçer bi soru olduğunu anlamak bu kadar mı zor senin için?

  • indescribable  (13.04.15 13:40:47)
indes iki gün sonra her gün mesaj attım, daha hiç görüşmemiştik, ama niye böyle yaptı falan diyceğini önceden kestirdim ben. cocodancer'a söylediğimiz gibi, ayrıl coco...

  • Tears of Devil  (13.04.15 14:04:27)
Yanlış kestirim yapmışsın

  • indescribable  (13.04.15 14:07:58)
islami usülde kestim.

  • Tears of Devil  (13.04.15 14:10:17)
aklıma geldikçe atarım. onun atıp atmaması sorun değil. ortası falan yok. her yiğidin yoğurt yiyişi felsefesinden size hangisi uygunsa öyle gideceksiniz.

  • argent dawn  (13.04.15 14:47:20)