haftada 2 kez banyo yapmak almak igrenclik mi?

vakit, nakit kaybi, dogayi koruma, olasi aksiliklere karsi saglam durmak gibi nedenlerden dolayi hergun yaptigim banyo/dus sayisini haftada 2'ye dusurdum. su an hersey normal gorunuyor benim tarafimda. peki sizce nasil?

Ben kista olsa yaz da olsa her gun dus alirim ama kisisel tercih bu kokmadigin surece sorun yok

  • lithu  (12.04.15 00:04:31)
en az 4.

  • reavelyn  (12.04.15 00:04:49)
şöyleysen iğrenç: galeri5.uludagsozluk.com

şunlar gibi kılsızsan gayet normaldir: arsiv.ntv.com.tr

sen bakma öyle her boka iğrenç diye atlayana.
  • amarikanya fitbolcusu  (12.04.15 00:04:53)
Yok abi normali o zaten. Fazlasi zarar su dengesini bozuyo saci kurutuyo falan. Gerekmedikce 2 3 gunde 1 iyidir.

  • icim urperiyor  (12.04.15 00:13:06)
2 az ya en az 3 kez olsun bari.

  • legolasin son oku  (12.04.15 00:13:47)
2 günde bir mutlaka

  • rakicandir  (12.04.15 00:19:37)
2 gunde 1 şart.

  • cfk  (12.04.15 00:34:57)
Çok haklı buluyorum. Ben de böyleyim. Tebrik ederim, gerçekten.

Fakat ten kokun ağırsa etrafındakiler rahatsız olabilir. Çok samimi olduğun, gerçeği çarpıtmadan söyleyeceğinden emin olduğun dostlarına kirliyken kötü kokup kokmadığını sorabilirsin.
  • yirmisantim  (12.04.15 00:36:42)
amma çok büyütülüyor şu hijyen olayı, belirli bi pattern/düzen olması gerekmiyor aslında; ihtiyaç duydukça alırsın, bir gün çok yorulursun, sevişirsin alırsın; üç gün sakin geçer almazsın; kafana göre takıl rahat ol. kendini kokmuş, terlemiş, rahatsız, kirlenmiş hissedersen, ne bileyim saçların yağlanır vs girersin. yok günde 1 duş almayan iğrenç, ıyy dayanamıyorumlar, amma naif insanlar ya :{

  • neseranni  (12.04.15 00:40:39)
Her gün duş banyo yapmazsam rahatsız oluyorum.
Zaten insandan insana farkediyor o kokma eşiği.

  • bigbadabum  (12.04.15 02:42:08)
Kış için normal de, yaz için az.

  • aychovsky  (12.04.15 02:43:53)
evet, iğrençlik. hatta burada denenin aksine kışın da iğrençlik... üşüyor diye insan kat kat giyiniyor, yorganlara sarınıyor vs. sonra yine üşüyor diye duş almaya üşeniyor, bir de hava soğuk terlemiyoruz ama kokmayız diye düşünüyorlar... saçmalık.
insan kendi kokusuna alışır kolayca, farkında olmaz, rahatsız olmaz... başkalarını rahatsız eder ama...
her sabah duş almak gereklidir.
  • ucan spagetticanavari  (12.04.15 02:46:11)
günlük fiziksel aktiviten, serin bir ortamda oturmak ve araba ile seyahat edip, 5km/sa hızı geçmeden yürümek ise 2 iğrenç değil gibi. tabii yaz ayları hariç.

  • nawar  (12.04.15 03:13:09)
Ya bi yürüyün gidin. Haftada 2den fazlası hem normal degil hem israf. Yazın cok sicak gunleri saymiyirum tabii. Yazin da iki gunde bir. Yani haftada 3.

  • tamamen hayal urunudur  (12.04.15 06:20:59)
O yanına ter kokusundan yaklaşılmayan iğrenç kokan insanlar da ben kokmuyorum,2-3 günde bir normal diyorlardır eminim.O günün tamamını evde geçireceksem terlemeyeceksem o gün almam ama İstanbul'da hayat otobüsüyle,uzun mesafesiyle,trafiğiyle tam keşmekeş. Her gün duş alınması normal.

  • turkuaz  (12.04.15 08:30:35)
ben 7 kez yapıyorum. ama öyle saatlerce kalmıyorum. 15dk.

  • hzben  (12.04.15 09:40:25)
Buraya yazdığın zamanın 2 katı kadar zamanda rahat duş alırsın.ben kısa saçlı bir erkeğim.uzun saçlılar için zaman fazla olabilir,onun dışında hergün duş almayıp dışarıya çıkan herkes net pistir.
Yaz kış farketmez.

  • sapkasiz cikmam abi  (12.04.15 10:02:28)
banyo almak ne aga. take a showeri mi turkceye oldugu gibi sokmuslar?

  • baldur2  (12.04.15 10:17:16)