Ekşi yazarlık sırası

''bugün çaylak onay listesinde 9762. sıradasınız.'' Ne zaman yazar olabilirim? Eylüle kadar yazar olmam lazım. Eğer bu hesapla olmazsa satın alıcam mecbur. Bir de hesap satın alırken nelere dikkat etmek lazım? Daha önceden kötü ünü olan bir hesapsa diye endişelenirim ben.

eylül'e kadar bu şartlarda zor.

ikinci el hesap alırken bu işten anlayan bir yazara göstermekte fayda var. boyası değişeni olmaması önemli. gg kaydı için sms ile sorgulama yapmayı unutmayın.
  • signore  (08.04.15 20:42:56)
imkansıza yakın 31.10.2013 den başlayarak 4000 sıradayım

  • basond  (08.04.15 20:43:05)
6 aydır on binlerdeyim. O sıra gelmez

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (08.04.15 20:43:56)
ben 19000 civarındayken yazar olmuştum. bunun bir zamanı yok, günlük olarak log-in yap ve sözlükte geçirdiğin zamanı nickinle log-in yapmış durumda sürdür.

kötü ünü olan nicki anlayamayacak kadar sözlüğe uzaksanız bence eylüle kadar sözlük hakkında biraz araştırma yapın ve sözlüğün işleyişini çözün. çaylaklık süresi aslında tam da bu sebepten dolayı size veriliyor.
  • mevrin  (08.04.15 20:45:36)
@ mevrin
Ekşi duyuruda bunun için var. Uzak olduğumuz konularda bilgi almak için:)

  • Lola90  (08.04.15 20:53:48)
ama bu sözlüğün "en temel" parçası. sözlüğü sözlük yapan belki de en önemli unsur. sözlük işleyişinin omurgası.

sana mevrin nickini satacaklar diyelim... o an kafanda "acaba kötü bir ünü var mı?" sorusu belirdi... ne yapıyoruz? başlık ara'ya mevrin yazıyoruz ve nickin "gbt"sine ulaşıyoruz.
  • mevrin  (08.04.15 20:59:46 ~ 21:00:26)
@mevrin
Bunu biliyorum aslında. Yeterli mi diye sorsam daha mantıklı olacaktı.:)

  • Lola90  (08.04.15 21:01:38)
bunun haricinde başka bir istihbarat sistemi yok :)

eylüle kadar üye olamazsan, uygun fiyata temiz hesap satabilirim. kjdhekljlkj
  • mevrin  (08.04.15 21:06:02)
Ben çok beklemedim. Sıram da çoktu ama yazdığım şeyler kaliteliydi, o yüzden olmasına bağlıyorum.
Yönetimde tanıdıklarım var, birkaç tadelleye işi bağlarım.

  • bigbadabum  (08.04.15 21:21:14)
Sıranın gelmesi 2016'yı da bulabilir, fakat sıranın gelmesi demek yazarlığın onayı demek değildir. Bunu da unutmamakta fayda var.

  • syd  (08.04.15 22:31:20)
site:eksisozluk.com alacağın nick olarak google'da arat.

sözlükte @ koyarak nicke git yazdıklarına vs bak. bir de normal nicki aratarak başlığına bak neler yazılmış.

alabileceğin istihbarat bundan ibaret.
  • tescillimarka  (08.04.15 23:38:03 ~ 23:38:16)