Tek Başına Yurtdışı Tatili

Merhabalar, tek başına 1 hafta 10 günlüğüne yurtdışı tatili yapılır mı?
Zorlukları nelerdir? Dil tarzanca olacak.
Mesela balkanlara gitse bu eleman sıkılır mı?
Turla ve ya tek başına mı gitsin. Ne yapsın bu adam?
Yoksa hiç böyle şeylere kalkışmasın mı?

çok güzel yapılır. ama ingilizce çok azsa zorlanmamak elde değil tabi. turla gitmek sıkıntıyı azaltır.

  • ytse jam  (08.04.15 17:58:06)
Tek başına zor olabilşr ama olur demiyorum olabilir. Planını programını yaparsan yapılır da. Turla gitmek çok eğlenceli.arkadas grubu da edinirsiniz

  • Hersheys  (08.04.15 17:58:14)
Tek başına gitsin hem de balkanlara gitsin, dil problem olmayacak: kosova/sırbistan gibi yerlerde ingilizce konuşana rast gelmek zorken, bazı illerde türkçe bilenlere bile denk gelecek, her halükarda en çok kullanacağı şey tarzanca [beden dili] olacak zaten.
Ek olarak: Karadağ'a mutlaka gitsin ki manzara karşısında keyiften keyiflere koşsun.

  • o my god they killed kenny  (08.04.15 18:21:40)
Tel başına turla gidip orda arkadaş edinmek güzel olur. Yok zaten tek başıma gitmemin amacı insanlardan uzlaşmak istemem dersen o ayrı tabi.

  • bigbadabum  (08.04.15 18:32:04)
sıkılırsın, yapma.

  • desdinova  (08.04.15 19:02:33)