Visko yatak tavsiye eder misiniz?

Fazla bütçem yok, yatağım berbat, geçici bir yatak alacağım
hepsiburada sitesinde visco pro 3d gibi bir yatak satılıyor, altında epey yorum var yine de belki alıp tecrübe edenler vardır,

Visko yatak tavsiye eder misiniz? Yazın gerçekten denildiği kadar perişan ediyor mu terletme hususunda?

Bana 250-300tl yi geçmeyecek yatak önerirseniz öperim sizi.

250-300'ük yalnızca yatağını bile alamazsın. komple bazası vs 1500 tl'den aşağı olmaz. ayrıca evet yazın terletiyor.

  • dahili meddah  (08.04.15 14:53:55)
hepsiburada da gayet var o fiyat aralığında yataklar @dahili meddah

  • sahipsiz  (08.04.15 14:59:42)
hadi ya:) valla ben 2 yıl önce aldım o zaman bile o fiyata yoktu. kalitesi vs dikkat edin derim.

edit: ben çift kişilik bakmıştım.
  • dahili meddah  (08.04.15 15:02:57 ~ 15:03:46)
sabahları yüzerek uyanmak istemiyorsanız 1000 liranın altındaki viskolardan uzak durun derim.

  • Tutesh  (08.04.15 15:15:47)
şimdi bu yatak kötü müdür? www.hepsiburada.com
ya da bu?
www.hepsiburada.com
  • sahipsiz  (08.04.15 15:25:27)
ben daha evvel yataş'ın aleo vera'lı visko yatağını kullanmıştım, şu anki piyasa değeri 800tl civarlarında, 60 density'si var ve üzerindeki visko yüzey 4 cm. Geceleri bir kere bile klimasız uyumadığım için (malum izmir sıcağı) terletme sorunu yaşamadım ancak potansiyelini hissettim. Geçenlerde yeni bir visko yatak almak içir duyuruya sordum bu yatakları ben de ama bir geri dönüş olmadı. Visko yüzey ne kadar dar ise terletme problemi o kadar fazla demek, ve tavsiye edilen min. ölçü 7cm ama 7cm'den başlayan 1000 liranın altında yatak yok gibi bir şey. Bunların fiyatı çok şüpheli olduğu için almadım ben.

  • Tutesh  (08.04.15 15:55:05)
donanımhaber de bunun konusu vardı, orayı bir incele istersen

  • nucleon  (08.04.15 15:56:39)
bir süre daha almayayım en iyisi.

  • sahipsiz  (08.04.15 16:36:30)
Donanımhaberdeki yataktan 600 liraya almıştım bir tane, berbattı iade ettim. Geçici olarak düşünüyorsan hepsiburadada intexin 3-4 katlı çift kişilik şişme yatağı var 300 lira civarıydi sanirim. Şisirince kocaman bir yatak oluyor ve gayet rahatti. Yalnız ben sisirme olayını abarttim sanirim yatağın dikisleri attı 4-5 ay sonra. Hepsiburada sorgusuz sualsiz ücreti iade etti. Sipariş et, deneme süreci sonunda beğenmezsen iade edersin.

  • gusano  (08.04.15 22:50:30)