Çekilişlerden bir şeyler kazanlar var mı?

Bu çekilişlerden kazandığınız herhangi bir şey var mı?
hiç denk gelmedim arada bir katılıyorum tabi bana çıktığı yok, hile hurda mı var derken geçen buradan 20.yıla özel ps3 kazanıp satan arkadaş gördüm demek ki çekiliş birilerine çıkıyor. Tanıdığınız birinin veya kendinizin öyle bir deneyimi varsa paylaşırsanız sevinirim :)

ttnet'ten lcd tv kazanmıştım.
ondan önceki sene radyo d'den matkap takımı kazandım.
o yılbaşı kral tv'den cep telefonu kazanmıştım.
  • teknikekip  (07.04.15 09:18:17)
eşim 2 ipad kazandı

  • try again fail again fail better  (07.04.15 09:18:31)
3bin tane magnum yiyip lamborghini kazanan biri vardi. 3bin sms yollama azmine hayran olmustum.

Bana en fazla scorpions bileti, chill out bileti filan cikti :D
  • ruhi mucerret  (07.04.15 09:24:06)
mercedes c180 coupe amg kazandı kuzen geçen sene

  • amroth  (07.04.15 09:27:06 ~ 09:27:25)
Türk Telekomdan Fenerbahçe - Antalya maçı bileti (gerçi çekiliş sayılmaz, ilk arayan kazanıyordu)
Adidastan 2006 dünya kupası şapkası.
ixir internetten 25 tl Hepsiburada hediye çeki.

Bir de sprite saat başı psp dağıtıyordu bir ara, DH forumlarında epey kazanan olmuştu.
  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (07.04.15 09:27:27)
benim bir arkadaşım var. kendisi de annesi de hep bir şeyler kazanıyor.

bense boş yok'lu promosyon ürünlerinden bile bir şey kazanamıyorum. kazansam da gelmiyor, ulaşmıyor zaten.

mcdonalds'ın bilmem ne alana bilmem hediyeli boş yok kampanyası vardı. bir değil iki değil üç veya dört kez aldığım halde bile çıkmamıştı.

operatörlerle anlaşmaları var belli ki, çekilişlerde bir şeyler veriyorlardır eminim ancak katılım yüksek olduğu için pek şans olmuyor. yemeksepetinde bile verilen siparişler akabinde çekilişe katılanların ne kadar yüksek olduğunu görebiliyorsun. oradan pay biç.
  • dahinnotha  (07.04.15 09:40:13)
koca bir SIFIR.

  • widee  (07.04.15 10:03:06)
Astoria AVM çekilişinden uçak kazanan tanıdığım var.

  • porn star  (07.04.15 10:03:46)
siz yazdıkça ne kadar şanssız olduğumu hissettim :D
ben de küçükken televizyon da bir program vardı ilk arayana hediye gönderiyorlardı, aradım adım ekranda çıktı v.s. 1 hafta sonra gönderdiler.
Erkek için bir şey kalmadığından dolayı kız çocuğu elbisesi :D
mahalleden birine vermişti bizimkiler bu kadar şanssızım anlayacağınız :D
  • six packsiz  (07.04.15 10:08:10)
ntvspor-maradona posteri

curve televizyon alan kiracıma iphone 6 çıktı.
  • dokuzonbeş  (07.04.15 10:12:52 ~ 10:59:36)
geçen hafta mercedes'ten her yörenin meşhur bir ürünü olan gıda paketi geldi.

geçen cuma powertürk'ten hayal kahvesinde jehan barbur konser bileti kazandım. 2 sene önce de duman konser bileti kazanmıştım.

yıllar önce de power fm'den anneler gününde cem ceminay'dan beko vantilatör kazandım hala kullanıyoruz.

turkcell'den h2000 giriş ve scorpion ile tanışma kazanmıştım.

nivea'dan bir koli ürün gelmişti, bir koli de eti tutku gelmişti. bir sürü sinema bilet ve ufak tefek şeyler. şanslıyım biraz :)

alttaki arkadaş yazınca aklıma geldi bir kaç sene önce de kayahan'ın konuk olduğu bir radyo programından imzalı albümünü kazanmıştım :D
  • kakao  (07.04.15 10:22:13 ~ 10:27:47)
zamanında 200 milyon lira alışveriş kuponu kazanmıştık,şimdinin 1500 lirası gibi bir şeydi. vermemek için bir sürü abuk sabuk prosedür çıkardılar ama yılmadık tabi :)

  • loch ness  (07.04.15 10:27:46)
Tchibo'dan I-pad mini kazanmıştık.

  • SiyamkedisiZorro  (07.04.15 10:32:21)
arkadaş bir tek ben mi kazanamıyorum :))

  • six packsiz  (07.04.15 10:37:22)
@six packsiz

abi benim yazdığımı okumadın mı, boş yok'lar bile boş çıkıyor bana, swh. var mı daha ötesi :/
  • dahinnotha  (07.04.15 10:39:14)
@dahinnotha dostum aynı durumdayız o yüzden "tik" attım :D
ama bir gün yakalarsak bir şeyler şanssızlığımız kırılır bence :D

  • six packsiz  (07.04.15 10:55:59 ~ 10:56:31)
Çok uzun yıllar evvel bir avm çekilişinden Levis kot kazanmıştım.

  • jesterdvine  (07.04.15 11:34:46)
komik gelecek ama ben ortaokul sıralarında iken walkmann de radyo dinliyordum kasetten sıkılıp genelde dinlediğim super fm di. o sıralar orkid milli voleybol takımına sponsordu. radyoda sordular işte o zamanın takım kaptanı kim diye.
özlem özçelik ti SMS attım :) aa bi bakmışım kazanmışım ahaha. bi yıllık orkid yollamışlardı anneme yaradı tabi:D

ah bu küçüklüğüm.
şimdi öyle çok yarışma kovalamıyorum.
ha bak geçenlerde garnier den yüz temizleme şeysi kazandım.
  • indescribable  (07.04.15 11:34:48)
ha bak hatırladım o gönül dostu fisün varya! kandırdı beni pis. ha dinleyeceğimden değil ama kazandığım halde göndermemişti.
banu zorlu nun imzalı albümünü

  • indescribable  (07.04.15 11:35:53)
UFak tefek şeyler kazanmışlığım var, genelde yemek yarışmasından ya da katılımdan kazandıklarım. Milli piyango gibi şeylere inanmadığımdan katılıp kazanmışlığım yok, etrafımda da yok.

  • aithra  (07.04.15 11:43:47)
2006-2007 civarı ülker, ambalajlarından çıkan şifreyi internetten yazıp gönderene ipod mu ne veriyordu. (oha araba falan da varmış).

hah buldum şu kampanya: benkazandim.blogspot.com.tr

eşimin kardeşi arkadaşlarıyla azmettiler. toptancılardan gidip yüzlerce, koli koli coco star aldılar (en ucuzu coco star çünkü). biri ambalajları açtı, biri ambalajdaki şifreleri notepad'e yazdı. biri notepad'den copy paste yapa yapa şifreleri girdi. bir veya iki tane ipod kazanıp sattılar. bizim de coco star yemekten içimiz dışımıza çıktı.

böyle manyaklar varken bize pek bir şey çıkmaması normal.
  • kibritsuyu  (07.04.15 11:48:21 ~ 11:49:01)
@kibritsuyu bu nasıl bir psikopatlık arkadaş :D

  • six packsiz  (07.04.15 12:32:17)
hepinize benden tik.

  • sibertenik  (07.04.15 12:37:48)
buydu galiba, gazozdan çıkmıştı.

1.bp.blogspot.com
  • bruceandwayne  (07.04.15 12:38:41)
ben zamanında ideefixe yarışmalarından cep telefonu dahil baya b ir şey kazanmıştım. Ama doğrudan çekiliş değildi, kitap alıntı yarışması mıydı ne, öyle bir şeyler. çok zaman geçti üzerinden hatırlayamadım. üst üste ilk 3e girmiştim vs.

  • rygard  (07.04.15 12:42:34)
"tik" neden atılmadı orasındayım ben.

  • teknikekip  (07.04.15 13:38:10)
geçen sene alem fm'de nihat ve sivrisinekten mercedes bakımı kazanmıştım, esenyurtta bir mercedes servisi idi, adını anımsayamadım.

çekmeköyden kalkıp esenyurta gittim bakım zamanı gelince, ilk defa beleş bir şey kazanmıştım çünkü.

gerçi değil esenyurt, ankara'da olsa yine giderdim. 900-950 yuroluk bir bakım ücreti lan boru değil :)
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (07.04.15 13:59:16)
@teknikekip seni mi kıracağım :) genelde aynı durumda olduklarıma attım hocam

  • six packsiz  (07.04.15 14:00:47)
bir kaç çekiliş kovalıyorum ama umudum yok :)

  • six packsiz  (07.04.15 14:02:36)
8 yıl önce falan lisedeyken coca cola'nın kampanyası vardı şifre gönderene laptop hediye ediyordu. Yaşım tutmadığı için annemin adına göndermiştik (3 tane) sonra bizim haberimiz olmadan bi tanıdık aradı gazetede annemin adını görmüş ödül kazananlar arasında varmış! :D Baya sevinmiştik hiç beklemediğimiz bişey, sonra mektup geldi biz kapağı mektupla gönderdik derken Hp laptop eve geldi :) Hala da kullanılabilecek durumda dualcore işlemcili falan fena değil basit işleri görür.

  • rodriguez2  (07.04.15 14:23:17)
firma büyükse gerçekten gönderiyorlar, 2 ipad kazandım internette yarışmalardan, ufak tefek hediyeleri saymıyorum, yaptıkları tanıtıma ciddiyete bakınca güvenilir olup olmadığı anlaşılıyor.

  • emeritus  (07.04.15 23:10:35)