[]

Terminatör , Zor ölüm , Görevimiz Tehlike

Bu serilere hep tv de rastladım yarım yamalak biliyorum adam akıllı hepsini izlemeli miyim ?
 
terminatör baya sağlam bilim kurgudur ya , sadece aksiyon diyip geçemezsin efsane yapıttır, diğerleri klasik aksiyon, zor ölümü sevmem ama görevimiz tehlike iyidir bence otur bigün 3lemeyi izle.


  • docrivers  (05.04.15 11:34:03) 
Kesinlikle. Özellikle terminator.


  • elorelia  (05.04.15 11:52:15) 
terminator 1,2,3

zor ölüm 1,2,3

görevimiz tehlike 1, 2

bunları izlesen kafi sonraki seriler boktan.
  • halitkin  (05.04.15 12:49:11) 
Gerek yok.


  • bigbadabum  (05.04.15 13:01:55) 
Terminator mutlaka izlenmeli. Ben iki kova mısır patlatıp izliyorum. inanılmaz güzel bir seri.


  • old possum  (05.04.15 13:13:07) 
terminatör ü ilk sıraya koyarım kesin izle
zor ölüm ve görevimiz tehlike güzeldir ama olmasa da olur bence

  • basond  (05.04.15 14:50:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.