Sony Xperia modelleri kullanan?

Ve tavsiye eden var mı aranızda? Büyük küçük, iki yıl önce çıkmış, dün çıkmış farketmez. Sadece bin tane modeli var ve ben sağlam olanlarını ayıklamak istiyorum.

Sony xperia z kullanıyorum 2 yıldır ve çok memnunum.
Xperia Z ve üstü modelleri tercih edebilirsiniz. Hepsi sağlamdır.

  • uuth  (04.04.15 11:16:49)
t2 ultra var. alamz olaydım. alma aldırma.

  • hedef ben miyim tayfun  (04.04.15 11:18:09)
Z3 Compact kullanıyorum, cihaz muhteşem, dün gece itibariyle de lolipopa güncelledim, yüklü 76 uygulama vardı, bir çok insan takılmalar oluyor falan diyordu ama bir kaç yeniden başlatmanın ardından cihaz yağ gibi akıyor, özellikle bir kaç uygulamada açılış ciddi seviyede arttı.

  • atom karincanin torunu  (04.04.15 11:21:50)
Go isimli bir modelini kullanıyorum 2 senedir, RAM'inin 512 MB olması ve kötü kamerası dışında hiçbir şikayetim yoktu. İhtiyacımı karşılamadığı için değiştireceğim, çok büyük ihtimalle yine Sony tercih edip Z2 alacağım.

  • sevgikusunkanadinda  (04.04.15 11:51:00)
Z2 kullaniyorum, cok memnunum. Z2 ile z3 arasinda oyle ahim sahim fark yok, paran yetmiyorsa z2 de alabilirsin :)

Kucuk bir sey istiyorsan z3 compact da cok iyi.
  • ruhi mucerret  (04.04.15 11:52:29)
küçük telefonların gelmiş geçmiş en kralı z3 compact.

  • dieselsingle2  (04.04.15 12:34:36)