erkek davranışları neden bi anda değişir?

Dünden önceki gün saniye saniye mesaj atan arkadaş dün neredeyse hiç yazmadı bugün de sanki sevgilisiyim gibi her dakika yazamam dedi ya. Salak mi bu? Yoksa benim o meşhur "maşallah dediğim üç gün yaşamıyor elimi nereye atsam Kurutuyorum" olayım hortladı mı?

Biri ona "kaçan kovalanır hocu" demiş, o da uyguluyor.

  • kaymaktutmayansicaksut  (04.04.15 09:14:16)
Beni kırmasının alemi yok ama? Son ben yazdım azarlamana gerek yok diye yazmamam lazım ama ben içimde tutabilen biri değilim. Söylemem lazım ulan it. Sen kimsin ya bana böyle davranıyorsun bir engellik canın var

Uf çok üzüldüm ama ben.
  • indescribable  (04.04.15 09:17:51)
Aynen böyle yazıp engelle madem.

  • kaymaktutmayansicaksut  (04.04.15 09:19:36)
Çok da hoşlandım aslında.
Hoşlandım diye de kendimi ezdiremem

Son mesajlaşma söyle:
Dün konuşamadım işlerim vardı her dakika çocuk gibi yazamam
Dedi
bende azarlamana gerek yok merak etmiştim bilemedim Pardon merak etmek de kabahatmiş dediM

Ama şöyle bişey var sanki tlf elinde mesaj gelsin diye bekliyor
ne zaman yazsam mesaj iletilse tak Online bana yazıp çıkıyor
dün bekledim whatsapp à girsin diye ben ne zaman yazsam girdi sonra hiç girmedi.

Üf
  • indescribable  (04.04.15 09:23:21)
Taktiksel olabilir. Şu an her ne kadar bir engellik canı olduğunu düşünsen de engellemeye yakın taraf değilsin. O ilgi göstermediği için engellemenin de keyfi olmayacak ve bunu biliyor olabilir.

  • prodeq  (04.04.15 09:32:38)
Aslında yazmamam gerek ama içimde tutabilen biri hiç olamadım. Senin işlerin var diye beni kırma yetkisine sahip değilsin. Bismillah bi kendine gel sanki sevgiliyiz yaptığın atara gidere bak. Düne kadar yazdıkların ile şimdiki sen arasında uçurum var. Bi Problem olmuş belli direkt söylemek yerine kırmak daha kolay geldi değil mi? Bilemedim, böyle gelmemiştin bana. Çok da kırgınım

Bunu mu yazsam
  • indescribable  (04.04.15 09:34:23 ~ 09:38:57)
Bence kırgın değil kızgın olduğunu, yaptıklarını saçma bulduğunu belirt. Güçlü olman gerekir.

  • prodeq  (04.04.15 09:43:04)
"Bi engellik canın var."

Kezban turnusolu bir cümle.

Yürü be kim tutar seni.
  • [silinmiş]  (04.04.15 09:59:46)
Dujjbek hasta etme beni ya. Sonuç olarak öyle engelleyince geçer. :( ne kezbanı ayrıca sensin kezban

  • indescribable  (04.04.15 10:01:00)
sıkılmış olabilir
beklentiler farklı olabilir

  • rakicandir  (04.04.15 10:05:50)
son aylarda bi kıza aşık olmuş biri olarak söylüyorum ki aşk böyle başlamıyor vw bitmiyor. sen hoşlanmış ve onu ısrarla istiyo olabilirsin ama bu noktadan sonra işler süper ilerlese bile ancak fakbadi olursunuz. başkasını istediğine karar vermiş bile ki bu karar çok kısa sürer.

  • emm  (04.04.15 10:06:55)
taktik işe yaramış yahu... yeni tanışılan hatunlara böyle yapmak lazım, sonra normale dönünce hatun cepte oluyor demek.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (04.04.15 10:20:08)
Yolladım mesajı üç beş bişey ekleyip

Merhaba tekrar yalnız lar treni
  • indescribable  (04.04.15 10:26:37)
bazı erkekler göt olur (tıpkı bazı kadınlar gibi). ben karşımdaki nasıl davranırsa öyle davranıyorum tüm insanlara. iyiyse iyi, kötüyse kötü, soğuksa soğuk, sıcaksa sıcak. arkadaşın da öyle olabilir. insanların önce kendi davranışlarını bir kontrol etmesi lazım. farkında olmadan moralim bozuk diye bir insana beş dakika da olsa kötü davransanız bunun size dönüşü olacak tabi. şayet durum böyle değilse o zaman göttür. bir insan iflah olmaz bir götse irtibatı keseceksin. 2 seçeneğe indirgedim :D

  • insomni4c  (04.04.15 10:52:52 ~ 10:54:09)
mesajıma cevap vermedi okudu ama. çok moralim bozuldu ama ya:( bana yapılmaz bu.

  • indescribable  (04.04.15 10:54:33)
Boşver daha fazla mesaj atma, sana erkek mi yok :3

  • neferkitty  (04.04.15 10:55:28)
kadın milletine iyi davranmayacaksın demiş birisi onu uygulamış. doğru yapmış aslında. hep iyi hep iyi nereye kadar?

  • false pretension  (04.04.15 11:19:22)
taktiği işe yaramış, baksana kaç saattir kafa patlatıyorsun. allah askına baskası mı yok yenilerine yelken aç.

  • fransizkalanadam  (04.04.15 11:56:35)
Daha iyi birini bulmuş. Net.

  • canercuxy  (04.04.15 12:05:10)
muhabbetini sevmemiş, baymışsın onu, o da kaçmış.
başka denizlere yelken aç

  • ayrıl coco  (04.04.15 12:07:36)
Yelken deniz demeyin bi zamanlar açtığım duyuruda dayak yemistim kaptan vardı falan o geliyor aklıma

  • indescribable  (04.04.15 12:49:38)
muhabbetini beğenmemiş büyük ihtimalle. adama uzun ama içi boş cümleler kuruyorsun. üstelik kullandığın dil de basit, bismillah bi kendine gel, atar gider, 'pardon x kabahatmiş bilemedim' klişesi ve diğer -miş'li kalıplar.

adam demiştir ki resmen ucundan döndük, sevgili olsam beynimi yerdi bu.
  • lily briscoe  (04.04.15 12:50:57)
ya sahiden mesajlaşmalar böyle mi oluyor? bunlar sahiden yazılıyor yani.insanlar flört dönemlerinde nasıl yazışıyor diye hep merak etmiştim.

  • shadowcat  (04.04.15 12:58:16)
İki günde bu nasıl beklenti anlamadım ki. Bir de söylemişsin. Artık unut, sil numarasını. Olmayacak bir şey.

içinde tutacaksın, yazmayacaksın. Mesaj atarsa sen de hemen cevap vermeyeceksin. Eğer hoşlanıyorsan böyle, birisiyle ciddi düşünmeye çalışıyorsan. Bu işler böyle ne yazık ki, bir maske takıp bazı şeylerini bastırıp taktikler uygulaman gerekiyor. YOksa soğurlar senden. Çoğu erkek soğurdu bu tür mesajlarınla.

2-3 günde ne kadar da bağlandı, konuşmak istiyor habire, o kadar mı yalnız, asosyal vs tarzı düşünülür. Bilinç düşünmese de bilinçatlı böyle çalışır. İnsan psikolojisi böyle işte. 1-2 gün yazmasan o yazacaktı ya da kısa cevaplar versen, ama şimdi kovalayan sensin.
  • Cursed Chico  (04.04.15 13:20:32)
bizimde gitgellerimiz oluyor bea, belki ikizler burcudur

  • selam  (04.04.15 13:35:14)
ek olarak ergen gibi taktik yapmak hoş değil. yok kaç yok kovala atari oyunu mu la bu.

  • bruceandwayne  (04.04.15 13:46:15)
adamlarla daha doğru düzgün sevgili olmadan trip atıyorsunuz sonra boğulup salon adamı çizgilerinden uzaklaşıp maçolaşınca da "bu ne kabalık" oluyor.
"merak etmek de kabahatmiş" ne ya deme güzelim öyle şeyler. adam senin ondan baya hoşlandığını anlamış o okadar hoşlanmıyor o yüzden direk sahiplenmeli bi ilişkiye girmek istemiyor. bu sebeple bi ayar çekmiş.

ayrıca yazıp göndereceğim dediğin mesaj da "sanki sevgiliymişiz gibi.... " demişsin ama sen öyle davranıyorsun işte adam ondan kaçmış e beklentisi filan farklıysa belki.
Olan da trip atmayanlara oluyor. genellemenin gözü çıksın e mi!
  • gis  (04.04.15 14:44:32 ~ 14:49:46)
Toplantıdaydım dedi peki dedim başka da bişey yazmadım böyle de Trip gibi oldu valla amacım Trip atmak değildi ee nolcak yazar mı yazmaz mi

  • indescribable  (04.04.15 15:05:07)
yazmaz bence. ama sen yazacaksın gibi geliyor bana :)

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (04.04.15 16:49:34)
İçimi karartmayın ya :(

  • indescribable  (04.04.15 16:52:37)
ya şu erkekler niye böyle, kadınlar niye böyle tavırlarına sinir oluyorum. ne alaka yani "erkek davranışları neden bir anda değişir" ne biçim soru bu. konuştuğum herif niye böyle çıktı diye sorsana şu soruyu. yok erkekler şöyle yok kadınlar böyle yahu trilyon tane katrilyon tane gelip geçmiş bu dünyadan hangi biri aynı bunların.

soruya cevap: adam sana karşı ne hissettiğini bilmiyor olabilir. psikolojik sorunları vardır. kafası karışıktır, çalkantılı bir dönemdedir. gece yatmadan önce duygu patlaması yaşayıp SANA ÖLÜORM BİTİORM deyip ertesi sabah normale döndüğünde saçmaladığını fark edip daha mesafeli yaklaşmayı tercih edebilir vesaire.
  • der meister  (04.04.15 17:00:06)
sen aynı tempoda geri dönüş yapmıyorsan pes etmiştir. uğraşamam demiştir. sonra "her dakika yazamam" demesi de "biraz da kaçayım bakayım kovalayacak mı?" diye düşündüğü şüphesini uyandırıyor.

  • nawar  (04.04.15 17:13:16)
Yazmayacak diyenlere +1 :(
şuan çevrimiçi ve yazmıyor evet.

Tamam gidiyorum
  • indescribable  (04.04.15 20:05:13)
Belki yatacak birini bulmuştur, öyle olunca satışa gelmişsindir.

İlla böyledir diye demiyorum, fikir veriyorum sadece.
  • yirmisantim  (04.04.15 20:32:05)
keeezz.

  • [silinmiş]  (09.04.15 08:21:54)