Üretimi Almanya'da olan Spor Ayakkabı Markası var mı?

Arkadaşlar Adidas, Puma vs, genelde üretimini uzakdoğuda gerçekleştiriyor. Peki üretimini hala Almanya'da veya en azından Avrupa ülkelerinde sürdüren bir spor ayakkabı markası var mı? Ve Türkiye'de bulunabilen markalar mı?

heralde kendi ülkelerinde de fabrikaları var, türkiyede bulamazsın

  • docrivers  (02.04.15 16:09:06)
hiçbir aklı başında firma oralarda üretim yapmıyor artık.

  • hosein  (02.04.15 16:09:07)
new balance abd ve uk modelleri var ama en pahalılar onlar, 300-500 bandında.

  • ytse jam  (02.04.15 16:26:49)
Firmalar genelde ozel serileri gelismis ulkelerde uretiyorlar.

Soyle mesela :
www.adidas.com

www.soccerbible.com

www.newbalance.co.uk
  • latios  (02.04.15 16:51:10 ~ 16:51:27)
İspanya olur mu? Chiruca var, adidasın nikeın beş para etmez ürünlerine 200-300 lira verene kadar; o fiyatlara çok güzel, rahat, gore-tex ve vibram içeren modelleri mevcut. Hem bot hem spor ayakkabı üretiyorlar. Hepsiburada'da var.

  • grgn  (02.04.15 17:20:03)
ispanya olur, portekiz olur. en azından uzak doğululara göre daha bir özenli geliyor bana yaptıkları iş. ne bileyim le coq sportif fransa'da üretiyor olsa onu kullanırım mesela.

  • dergus  (02.04.15 18:48:23)