Kadıköy - Kartal metrosunda neden hiçbir şey yok?

Ne ATM ne bir dükkan var. Hamidiye makinesi bile yok. Avrupa yakasındaki metrolarla karşılaştırınca hiçbir olanağa sahip değil. Neden böyle? Bankalara başvursak ATM koyabilirler mi?

bankanın oraya ATM koyabilmesi için istanbul ulaşım a.ş ile anlaşma yapması gerekiyor. belki istanbul ulaşım fazla kira istiyordur, atm oradaki masrafını çıkarmıyordur. yani iş istanbul ulaşımda bitiyor, banka atm koymak istiyorum dese de istanbul ulaşım olmaz dediği sürece atm koyamaz oraya.

  • inheritance  (27.03.15 15:56:24 ~ 16:13:58)
tam emin değilim ancak bence

kadıköy kartal metrosu daha çok en az iki vesait kullananlar biniyor. hiç binmedim ancak e5 ten e5ten gidiyor ve duraklar oralarda diye biliyorum.

yani metrodan inince bir insan kalabalığı iş yerleri sokaklar kaldırımlar insanlar yok.
e5in kenarındasın. bir yere yürümen başka bir vasıtaya binmen gerekiyor falan

oysa avrupa yakasında metro durağından çıktığında bir insa şehrin içindesin insan içindesin mağazalar iş yerleri vs kalabalığın içine çıkıyorsun ve hemen insanı fonksiyonlar yürütebiliyorsun.

şimdi bu insanların elinde verilerde var. kaç kişi binmiş nerden nereye gidilmiş. bunun bir ortalaması vardır. kullanan kişi profilini hesaba da katıyorlar mı bilmiyorum ama işte bütün bunların yüzünden kimsenin bu o metroya bir şey yapası gelmiyordur. zamanla belki de.
  • disardayim  (27.03.15 16:09:22)