En son ne zaman radyo dinlediniz?

Telefonumu 2 ay once aldim, radyo uygulamasini daha hic kullanmamisim. Eskiden hep dinlerdim, o zamanlar mp3 filan pek yoktu tabi. Sonra bir ara zkc, serdar gokalp, mesut sure'ye filan takildim. Simdi onlari da dinlemiyorum, hayatimdan radyo tamamen cikmis durumda sanki.

Sizin hayatinizda radyonun yeri ne? Su asagidaki jinglelari dinleyince akliniza neler geliyor?

0.56'ya kadar super fm, sonrasi kral fm:
www.youtube.com

internet radyosu dinliyorum arada. en son 1 hafta önce "weed fm" dinledim.

  • ermanen  (23.03.15 22:55:07)
ders çalışırken seviyorum, bir de yatarken radyo tiyatrosu iyi gidiyor.

  • ben de  (23.03.15 22:58:49)
valla her akşam ben postrockmusic.com 'dan ilgili radyoyu dinliyorum.

  • oğlum çok zor lan  (23.03.15 23:03:46)
hayatımın bir döneminde 1 sene boyunca hep radyo dinledim. takip ettiğim programların listesi falan vardı ulan sabah akşam dinliyordum altıma sıçıyordum programcıları dinlemekten.

maalesef bir kaç ay önce falan dinlemişimdir en son :/
  • raavann  (23.03.15 23:06:07)
Dun arabada dinledim. Zaten araba dışında bir yerde dinlediğimi hatırlamıyorum.

  • fraise  (23.03.15 23:09:35)
Bugün dinledim. Genelde tek radyo dinlemiyorum, müzik bittiğinde ve yeni şarkıyı o kadar da sevmediğimde radyoyu değiştiriyorum. Yine de yağmurlu günlerde veya çalışırken Joy FM'i seviyorum. Arada da Capital, Eksen gibi birtakımlarını dinliyorum.

  • aychovsky  (23.03.15 23:11:12)
şu an ve hafta içi her gece: matraks

  • gazozailacatmauzmani  (23.03.15 23:12:13)
her gün dinlerim iyi oluyor değişik değişik tarzları dinleyebilme şansı veriyor ayrıca yeni şarkıları takip etme olanağı veriyor bu özelliği dolayısıyla dinlemeyi de bırakacakmışım gibi hissetmiyorum.

  • cdiyez  (23.03.15 23:23:55)
Yayın yapacağımdan mütevellit dinleyeceğim artık :)
Gecen hafta dinledim en son

  • indescribable  (23.03.15 23:25:26)
perşembe, dublin'de. irish radyoları bi harika dostum.

  • washe  (23.03.15 23:28:36 ~ 23:28:45)
Her akşamrutin rabarba

  • teritori  (23.03.15 23:48:06)
her arabaya bindiğimde rock fm ya da eksen açıktır. evdeyken de genelde radio paradise ve ara sıra ayça şen'in yeni internet radyosuna takılıyorum

  • zgrydn  (23.03.15 23:54:27)
Telefonda her gün dinliyorum, 2 hafta önce başladım ve özellikle sabahları günaydın programları + haberler falan çok iyi oluyor. Ama sadece ev dışında bir araçtayken, yemek arasında veya tek başıma dolaşırken açık, evde dinlemiyorum.

  • atom karincanin torunu  (23.03.15 23:58:29)
Telefoumda radyo yok ama uygulamasını yükledim. İnternet üzerinden dinliyorum. Sabah akşam hergün toplam 4 saat dinlerim haftasonu hariç.

  • ayhsegul  (24.03.15 00:09:35)