Nasıl gamsız olunur?

İstiyorum ki hiçbir şeyi on dakikadan fazla kafaya takmayayım. İnsanların tavırlarını, gün içinde olan tatsız olayları, vs... Gamsız olma özelliği sonradan kazanılabiliyor mu? Her şeyi stres yapmaktan usandım.

gamsiz olunmaz kanka dogulur.

  • baldur2  (09.03.15 00:20:37)
Psikolog terapisi bu konuda bazı kişilerde işe yarayabiliyor. Bir de yıllar geçtikçe o kadar çok kazık yiyor, o kadar çok insanla ters düşüyorsunuz ki bir süreden sonra vücut bağışıklık kazanabiliyor (kazanamadı).

Sorunuza cevap: sonradan kazanılması çok zor, ancak minimalize edilebilir.
  • sevgikusunkanadinda  (09.03.15 00:21:48)
ben onu tam basarmak uzereydim. sonra olmamasi gereken seyler oldu basa sardim.

cevap: kazanilabiliyor ama geri kaybedile de biliyor. tabi kaybedilebilen bi yetenegi kazanmis sayilir miyiz, onu da sen yorumla :/
  • lunker  (09.03.15 00:23:02 ~ 00:24:43)
Insanına göre oluyor o işler. Senin en Gamsız dediğinin bile Yanında süt dökmüş kedi olduğu biri var. Anne,baba,kardeş,sevgili,arkadaş...

Değer verdiğin insana göre o iş. Ha işte Bazısı çok az insana değer veriyor Bazısına göre herkes değerli falan.

Ööle işte.
  • canercuxy  (09.03.15 00:26:27)
bireysel (maddi, manevi) bağımsızlığını kazandıktan sonra daha kolay.

  • mistreated  (09.03.15 00:44:42)
sistemde önyüklü olarak geliyor ama ayarlardan aktive etmek gerekiyor. özellikle eski sürümlerde (eski nesil) aktive etmek biraz meşakatli, bazen teknik destek (psikoterapi, ilaç) gerekebiliyor, ama son güncellemeden sonra yeni nesillerde pek problem yok gibi, hatta onlarda direkt sistem ayarlarında açık geliyormuş.

  • darkredanger  (09.03.15 01:19:08)
Bence hiç zorlama olmayınca olmuyor çoğu zaman, meşk peşinde koş uzaklaş düşüncelerden.

  • redeath  (09.03.15 07:12:31)
Basina cok kotu seyler gelmesi lazim ondan sonra basina bir sey geldigi zaman bu da bi sey mi lan koy gotune rahvan gitsin diyorsun...

  • harakii  (09.03.15 09:57:33)
@harakii +1

folloş olmaktan geçiyor genelde gamsız olmanın yolu. ya da deli gibi paran olacak umursamayacaksın.
  • argent dawn  (09.03.15 10:13:46)