kız çok itici değil mi ?

Bulusmak için anlastık ama bir şartım var dedi
daha oraya gitmeden kahveler senden bir de falıma baktıracaz dedi ..Düpe düz kullanmak için bulusuyor ..Ayıp olmasın diye evet dedim ama şimdi ne desem gitmesem ? Ne yapsak sizce ?

git ama hesabı odeme kaç

  • elimde olsa saklamaz mıydım seni kaburgalarım  (08.03.15 12:29:15)
Gitme haci

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (08.03.15 12:30:13)
Git ama sen de onu kullan.
Artık nasıl kullanabilirsen o senin yeteneğin.

  • eloharp  (08.03.15 12:31:00)
Bugün iyi bir falci 50 den aşağı bakmiyormus. Senle bulusman bahane fal şahane diyor bence.

  • deliveryourvoice  (08.03.15 12:31:09)
sen de fal baktır ona kitle hesabı.

  • rayde  (08.03.15 12:33:03)
haydaaaa. lan ne kullanması? kahve fal 50 lira tutsun, bunun hesabını mı yapacak? senden olsun istemiş ilk buluşmada, saçmalama. bariz bi şekilde saçmalama. git öde, başka yere götür onu da öde. yaw kafayı değiştir sen. ilk seferde kullanmak kelimesi aklına geliyorsa bi bok yaşayamazsın.

  • camino real  (08.03.15 12:34:20)
Bizim Bölümdeki kız mı acaba ? O da böyle kullanıyor insanları

  • indescribable  (08.03.15 12:35:20)
Kesinlikle gitme buluşmaya. Boyle ucuzluk olmaz. :/

  • damdanakan  (08.03.15 12:37:12)
Yaman itici gerçekten. "Kahveler benden ama falına ben bakacağım" de.

  • aychovsky  (08.03.15 12:38:52 ~ 12:39:21)
hayatta gitmem böyle bir şey diyen birinin yanına. fal demiş bir kere, beyin yok.

  • devorgilla the gunslinger  (08.03.15 12:41:44)
arkadaslarini toplayip mekana erkenden git. kiz gelince hep beraber ayaga kalkip gulun. dunyanin kac bucak oldugunu gorsun orospu

  • mayeskuel  (08.03.15 12:44:04)
kahve içerim ama fal baktırmak prensibim değil de

  • rakicandir  (08.03.15 12:44:11)
buluş, otur iç kahveleri sen de baktır fala, hatta en pahalasından yemek ye, sonra tuvalete gidiyorum diye kalktığında terket mekanı, mal gibi kalsın orada, hesabı da kitle.

  • kafkef  (08.03.15 12:52:17)
ya yanlış anlamış olabilir misiniz? ben de fala büyüye vs. inanmam. ama kadınların erkeklerle gayet bilindik bir flört yöntemi bu. kahveler senden, yani sen beni buluşmaya davet eden, teklif eden konumundasın, yani bu iki arkadaşın karşılıklı buluşması değil. 'falıma baktırıcaz' şeklinde mi dedi tam olarak, zira dediğim gibi bir falıma bakarsın lafını ben de flörtöz olarak kullanıyorum, karşımdaki de falıma bakma ayağına ikimize ve geleceğimize dair, yarı geyik yarı da ahanda burda geyik gördüm geyik murattır konulu fal bakıyor. gülüyor eğleniyoruz.

  • alice practice  (08.03.15 13:00:31)
Gitme bile ne alaka pazarlık yapmış bide yolunacak tavuk arıyor insanlar. Valla biri bana bişey ısmarladığında bile utanıyorum

  • cusoon  (08.03.15 13:01:27)
Bence "aşırı samimiyet"ten söylenmiş bi cümle. Bi erkek olarak çok benzerini bi kadına soylemisligim var. Flört dönemi işte. 25×2 den 50 lira gecmis olsun eger ogrenci iseniz. Ogrenci degilseniz bişi olmaz, zorlarsan haftaya sevisirsin bile.

  • dieselsingle2  (08.03.15 15:35:07)
kız direk fail

engellerdim aklı basına gelsin
  • hain kostokk  (08.03.15 15:38:18)
sucuklu yumurta sana bir soru: bu kadar zamandır interneti kullanabilen, buraya duyuru yazabilen biri olarak arkadaşlık sitelerini denememiş olamazsın herhalde?

ecift, pembepanjur, siberalem, okcupid ve bilimum diğerleri. bunlar için çekingenim vs demen bir bahane değil çünkü çoğu kez fotoğraf koyman bile zorunlu değil, sadece ilgil alanlarını ve amacını yazıyorsun. misal ben ciddi bakıyorum, evlenmek niyetim gibi. sonra sana laf atanlarla yazışıyorsun, istersen aklına yatarsa karşındaki görüşürsün.

ha buralara da girdim bana laf atanlarla konuştum ona rağmen beceremedim diyorsan hakkaten büyük bir sıkıntı var sende.
  • ladonna  (08.03.15 20:52:45)
@ladonna yanlış yerdesin

  • elimde olsa saklamaz mıydım seni kaburgalarım  (08.03.15 21:05:57)
kahve alana fal bedava olan, kahvenin de en fazla 5 lira olduğu yere götür. tavrına bak. bana itici geldi. şakadır umarım..

  • nawar  (08.03.15 21:41:51)
saçmalama. kızın 30 tl parayı düşündüğünü hiç sanmıyorum. zaten her durumda senden değil mi? ilk buluşmada kıza mı ödetiyorsun?

hoşlanmadıysan gitme, itici diyorsan düzelmez zaten. gitme.
  • [silinmiş]  (09.03.15 16:10:21)
gitme bence. bu kızla 2. buluşma istiyor musun ki?

  • mobydick  (10.03.15 21:09:15)
kaç para fal da kahve de amk? 20 liralık kahvenin kullanması mı olurmuş? nasıl fakirlik, nasıl küçük hesap?

  • bambaska  (02.04.15 02:03:53)
kaç.

  • evandro roncatto  (02.04.15 02:40:17)