Ev yer temizliği hakkında

ev temizliğinde marketlerde satılan klasik saçaklı scotch-vileda tekelinde bulunan ürünlerin yer temizliğinde pek iyi olmadığı söylenir, pratik olduğu için kullanmakla beraber daha hijyenik bir alternatife de ihtiyacım olduğunu biliyorum. 3-4 ayda bir eve temizlikçi çağırdığımda bu aletleri kullanmadıklarını elde bezle temizlediklerini ve en iyi yer temizliğinin bu şekilde olduğunu duymamla birlikte bu konudan çok fazla anlamam.

Şimdi sadece bir siteden Vileda Easy Wring Ultramat diye bir ürüne www.n11.com rast geldim, bu işlerden anlayan arkadaşlar böyle bir ürünü tavsiye eder misiniz?

Bu ürün yerine daha etkili şunu tercih et diyebilir misiniz -elle silmek dışında-

Ayrıca bu ürün hakkında bilgisi olan ya da kullananlar, gerçekten klasik yer temizlik ürünlerine göre çok daha fazla etkili diyor musunuz?

Son olarak böyle bir ürünü almaya karar verirsem bu microfiber bezleri ne kadar dayanıyor ortalama haftada bir temizlik ve makinede yıkama koşullarında, iş göremez hale geldiğinde bunun yenisini marketlerde bulabilir miyim, yoksa Migros 5M, Bauhaus gibi daha büyük marketlere mi gitmem lazım?

Sıkoç bıraydın sil süpür diye bi icadı var
solutions.3m.com.tr
bununla tozları alıp
Şununla siliyorum
solutions.3m.com.tr
  • isimmisimyok  (07.03.15 14:34:04)
Edit : yedeği büyük marketlerde var ama alırken stokla

  • isimmisimyok  (07.03.15 14:34:57)
Buharlı temizleyicileri arastirin, cam duvar koltuk hali döşeme her yeri temizleyebiliyorsunuz. Yedekleri 3m Migrosta da görmüştüm.

  • gusano  (07.03.15 14:59:44)
www.youtube.com

bütçe varsa bunlara bakın. türkiye'de de satışta.
  • kakao  (07.03.15 15:52:43)
su zimbirti on numara: m.koctas.com.tr

baska markalarda da var, sunger omru klorakta ve suyun icinde birakmazsan oldukca uzun.
  • enaz3kedi  (08.03.15 00:39:22)