kindle pw2 jailbreak

selamlar,

kindle'ım ile mutlu mesut bir beraberliğimiz var lakin jailbreak yapıp başka bir OS yüklemeyi düşünüyorum.

siz jailbeak yaptınız mı? olumsuz bir sonuç doğurdu mu?
jailbreak yaptığımda da şuan kullandığım sözlükleri kullanabilecek miyim?

şarj etmek için standart usb kablosunu kullanmak yerine cep telefonumun şarj cihazına bağlasam sorun olur mu?

nihayetinde cep telefonu ile aynı girişe sahip, telefonumu hem bilgisayardan hem de şarj cihazından doldurabiliyorsam bunda da aynı şey geçerlidir. gönderdiği voltaj aynı.

- jb olayina hic girmedim zaten eti ne budu ne aletin. bence boyle kalsin derim.
- voltajdan ziyade amper'e bakin. ama buyuk ihtimalle aynidir sarj edebilirsiniz.

  • only  (28.02.15 21:38:39)
kindle pw2 ile ilgili verimliliği arttırmak adına yaptığınız şeyler neler? mesela kitapta yaptığım işaretleri ve aldığım notları bilgisayarda düzenleyebileceğim uygulamalar var mı?

bu arada cihazın sağ üst ve sol alt köşelerine (ya da tam tersine) aynı anda basınca png formatında ekran görüntüsü alıyormuş, bunu bugün öğrendim.
  • dahinnotha  (28.02.15 21:57:29)
  • seytan ayrintida gizlidir  (04.03.15 17:31:01 ~ 17:31:14)