manyak amk

abi bi arkadaş var benim, çocuk sürekli yalan söylüyor , hani kafasında birşeyler uyduruyor ama kendi de inanıyor sanki anlattığına çünkü bu kadar istikrarlı bir şekilde yalan söylenmez, sevgili yaptım diyor tanışmalarını anlatıyor falan kesinlikle yalan diğer arkadaşlarla bunun huyunu biliyoruz çapraz ateşe tutuyoruz belli zor duruma düşüyor ondan fazla üstüne gitmiyoruz ama bu yalan konusunda asla geri adım atmıyor, babasını falan da kaybetti ( önceden de böyleydi ) sevdiğimiz bir çocuk ondan yalancı damgası vurup ötekileştirmeyiz, ama bunun psikolojik bir sıkıntısı olduğunu düşünüyoruz, bütün gün bilgisayar başında oyun oynuyor yaşı da 24 falan , çevrenizde var mı böyle insanlar ya bence kesin ileride şizofren olacak bu çocuk.

neden ona küçük sürprizler yapmıyorsunuz ?

  • mrvengeance  (23.02.15 22:42:05)
bence birlikte spor yapın.

  • timmie  (23.02.15 22:43:39)
çevremde yok, sürekli yalan söyleyene tahammülüm de yok zaten.

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (23.02.15 22:44:47)
adama birini ayarlayın.

  • fransizkalanadam  (23.02.15 22:45:17)
adamı bir yalayın.

  • mrvengeance  (23.02.15 22:48:20)
nedense bana kendini betimliyorsun gibi gelde. agir sizofreni gibi

  • mayeskuel  (23.02.15 22:56:39)
Eniştemi anlattın resmen. O da aynı böyle. çok konuşuyor ve çoğu yalan. Bu yüzden onunla fazla muhabbete girmemeye özen gösteriyorum. Daralıyorum çünkü.

  • nickimi yermisin  (23.02.15 22:56:43)
oyunla alakası olduğunu sanmıyorum bu şekilde olan iki insan tanıyorum. biri teyzemin eşi diğeri mahmut.
ikisinde de gözlemim hayatta tatmin olmamış kendilerini diğer insanlardan eksik hisseden insanlar olmaları bir şekilde yalanlarıyla insanlar arasında yer almaya belki de statü yükseltmeye çalışıyorlar ben de siz gibi bir şeyler yapıyorum mesajı da olabilir. bir çözüm olduğunu sanmıyorum

  • zenciamacalismiyor  (23.02.15 22:59:00)
@nickimi yermisin
kuzen? :o

  • zenciamacalismiyor  (23.02.15 23:00:58)