better call saul'u nasıl buldunuz?

spoiler vermeden diziden bahsetseniz azıcık? bb'den kesitler var mı yoksa konu bağımsız mı ilerliyor? izlenebilitesi nasıl? lütfen "fly" bölümünü bile "bb'nin en iyi bölümlerinden biriydi" diyen fanatikler cevap vermesin.

Beklenti yüksek ama şimdilik beklentileri karşılıyor gibi.

  • demirKamil  (23.02.15 22:19:09)
su ana kadar bagimsiz gibi ilerliyor, spoiler vermeden breaking bad ile ne kadar bagli degil söylemek zor biraz.

bence izlenebilir gayet.
  • ben de  (23.02.15 22:19:20)
breaking bad'in başlangıcından 6 yıl kadar öncesini anlatıyor. saul yırtmaya çalışan ama pek başarılı olamayan bir avukat. bb kalitesi ve ruhu kendini hemen hissettiriyor. konu da iyice dallanıp budaklanacaktır, vince gilligan tam bir reis. ben bb fanı olarak ilk bölümden sevdim elbette, daha da iyi olacak gibi geliyor.

  • cinsi kisi  (23.02.15 22:20:22)
bb'nin hikayesininin 6 sene öncesinde geçiyor. olayların akış hızı bb tarzında, bb ile ilgili birkaç sürpriz var. onun dışında konu farklı.

ben keyif alarak izliyorum.
  • zgrydn  (23.02.15 22:21:55 ~ 22:22:14)
fly'ın breaking bad'in en iyi bölümlerinden biri olduğunu düşünmenin fanatiklikle alakası yok. ha ''çok iyidi beeeee'' denecek bir durum da yok ama ''fffffff bu ne yha .s.s.s.s'' diyorsanız gidip arka sokaklar izleyiniz.

dizide mike var. ehrmantraut. breaking bad'den başka sürpriz karakterler de var(daha fazla bilgi spoiler olur). gayet izlenilebilir bir dizi bence. 3. bölümle rayına oturdu gibi. daha iyi olacaktır.
  • timmie  (23.02.15 22:24:23 ~ 22:25:43)
ilk üç bölümü izledim, baya güzel, beğendim ben...

  • sen olmayan cocuk benim  (23.02.15 22:41:50)
içine breaking bad harika serpiştirilmiş
22dakika.org sitesinde listesi vardı

  • facebook  (23.02.15 22:44:38)
vallahi mükemmel buldum. beklentim çok büyüktü buna rağmen beklentilerimi bile aştı. müthiş olmuş. bb tadını çok iyi bir şekilde veriyor.

  • cthulhu  (23.02.15 23:16:24 ~ 23:17:03)
çerezlik. hikayenin sonunu bldiğimden çok merak etmiyorum. prequellerle ilgili genel sorun bu zaten

  • rygard  (24.02.15 02:46:32)
yoklukta gidiyor ama çok abartılacak bir durum yok şimdilik bence.

  • spankenstein  (24.02.15 10:51:17)
bb izlediği halde bcs izlememek büyük bir hatadır.
kesinlikle kendi tadını bulmaya başladı izlenir.

  • steve rogers  (24.02.15 22:48:35)
biraz daha yavaş akıyor gibi geldi ileride biraz daha hızlanabilir, drama yerine komedi / drama karışık olsa idi daha iyi olurdu diye düşünüyorum her iki bölümde bir macera falan gibisinden.

  • selam  (24.02.15 23:01:45)
ben şimdilik beklediğimi bulamadım. bölümler ilerledikçe daha güzelleşeceğini düşünüyor ve umuyorum.

  • sckxyss  (24.02.15 23:07:22)