[]

küçük kardeşin beyne reset atmak?

sevgili duyuru, 7 yaşındaki küçük kız kardeşim durup durup flo'nun reklam jingleını söylüyor. bana da bulaştırıyor tabi ki her seferinde. yani ne ile ugraştırığı önemli değil sıçarken bile mırıldanabiliyor. evde flo flo diye dolaşıyoruz ailecek. yani şu çocuğun bunu unutmasını nasıl saglayacam ciddi anlamda delireceğiz ya evde flo reklamı çekiyoruz her dakika yemin ediyorum.
 
tablet al.


  • mayeskuel  (23.02.15 21:55:14) 
hocam güncelleme gelmiş olabilir güncelleyin...


  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (23.02.15 21:55:38) 
spor yap.


  • timmie  (23.02.15 21:56:05) 
neymiş diye açtım baktım bana da bulaştı şimdi. flo virali beyler açmayın.


  • rebellion  (23.02.15 21:56:45) 
www.youtube.com

şunu dinlet. iyice kafayı yesin.
  • timmie  (23.02.15 21:58:58) 
Farklı bir şarkı bulsun/bulun.

güzel olsun. Canınız sıkılmaz.
  • kendi kendine yasayan yavrucak  (23.02.15 23:08:37) 
mpone.com.tr

Bunu dinlet direkt beyni yansın.
  • büyük engizisyoncu  (23.02.15 23:13:34) 
3 yaşında yeğenim son 1 yıldır pepee kalbim kırıldı söylüyor. eve gelen tamir ustası bile isyan etti geçen gün. bence bi pop şarkısı öğretin ailecek ezberleyin falan daha düzgün bişeye taksın.


  • cusoon  (23.02.15 23:18:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.