gıybet

Bir arkadaşım var. Çok fazla konuşuyor insanlar hakkında ve bu konuştuğu insanlar onun çok yakın arkadaşları. Ben müdahil olmamaya çalışıyorum, ama kusur bulduğu ve alındığı şeyler o kadar ayrıntı ki, inanılmaz şaşırıyorum.

İnsanların yakınları hakkında böyle şeyler yapması, uzak oldukları insanlar hakkında yapması da kötü bir şey tabi de, beni çok üzüyor. Siz yapıyor musunuz? Size yapılıyor mu? Kimseye güvenemeyecek miyiz?

bu tipler çok arıza olur. sen kendini geri çektin diye daha da konuşur senin hakkında.

tek yöntem, arkasından konuştuğu kişiyle aynı ortama girince pot kırar gibi arkasından konuştuğunu söylemen. utandırman.
  • Lt. Col. Frank Slade  (20.02.15 20:49:33)
yürüyen bela! bu insanlardan kurtulması çok zor. Tek yol reddedemeyeceği bir biçimde ifşa etmek.

  • canercuxy  (20.02.15 20:52:46)
Ben bunların arasında yaşıyorum, çıldırmak üzereyim. 2 tanesine istemeden bulaştım kurtulmak için inanılmaz bir çaba sarfediyorum iş hayatım zindan oldu.

olayın boyutu şöyle 2si de gelip bana birbirlerini kötülüyorlar sonra ben birini daha kötü olana karşı uyarıyorum, uyardığım kişi daha kötü olanın ne kadar sırrı varsa ortaya döküyor, arkasından neler söylüyor, küsüyorlar. ben de daha kötü olanla tüm ilişkimi kesiyorum. Sonra daha kötü olan diğerine yalvarıyor yakarıyor barışıyorlar ve şu an aralarından su sızmıyor. anlatsam sayfalar sürer. ruh emici bunlar. tüm enerjimi çalıyorlar.

o kadar çoklar ki inanamazsınız. Hiç kimseye güvenmeyin, hiç kimseye hem de bu kadar söylüyorum.
  • keneabidin  (20.02.15 21:40:34 ~ 21:41:12)