[]

la donuyom!

selam. son iki üç yıldır iyice ayyuka çıkmakla birlikte kendimi bildim bileli ellerim ve ayaklarım kışın hiç ısınmıyor, yazın asla soğumuyor. yazın suyla olsun duvara örümcek adam misali yapışarak olsun bir şekilde idare ediyorum fakat kışın resmen işkence çekiyorum asla ısınmıyor ellerim ve ayaklarım. okadar sinir bozucu bir durum ki sürekli elim cebimde gezmek öküz gibi kalın iki kat çorap giymek zorundayım ama yine fayda etmiyor, bu sefer ayağım terliyor ve daha çok üşüyor. bir şekilde ısıttık diyelim, bu kez yanma başlıyor özellikle ayaklarımda. evim soğuk değil normal oda sıcaklığında kombi 3 - 4 te yanıyor, (9'a kadar derecesi) yaşadığım yer samsun gayet ılık bir memleket. ama ne hikmetse ben donuyorum arkadaş. bu ara sabah uyandığımda yataktan çıkınca zangır zangır titreme de başladı. uzun süre rusya'da yaşadım böyle üşüdüğümü hatırlamıyorum, hasta değilim bu kış hiç hasta olmadım mesela. noluyoruz bir sağlık sorunum mu var acep?
 
demir eksikliği var.bol bol pekmez iç kuru üzüm ye...


  • gotic  (19.02.15 16:55:34) 
ya pekmezi aşağı yukarı her gün bir şekilde yiyorum ama üzüm değil dut pekmezi fark eder mi acaba?


  • hailtothethief  (19.02.15 17:20:29) 
  • kahin ahtapot paul  (19.02.15 17:33:13) 
ben de hiç ısınmıyorum. kendimi tam ısıttım derken arkadaşlar odanın sıcaklığından rahatsız oluyorlar ve ısı düşürülüyor. o ısı değişimini vucudum hemen algılıyor ve üşümeye başlıyorum. bir daha kendimi ısıtmam zaman alıyor. tahlil falan da yapıldı. bi şey çıkmadı. yalnız değilsin ama tahlil falan yaptır yinede.


  • nick konusunda kararsizim  (19.02.15 17:44:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.