ne kadar sevindiniz/üzüldünüz?

kar yağıyor diye sevinengillerdenim. bu sevincimi kursağımda bırakmak isteyenlere peşinen söyleyeyim, sevinmek için kimseden izin istemiyorum. gündemin, sıkıntıların farkındayım. bu kadar güzel ve çirkinlikleri örtecek kar yağışı için sevindiğim kadar, olumsuzluklar için de üzülebilirim aynı zamanda.

evet, kar yağışı için ne düşünüyorsunuz?

lokasyon, istanbul bu arada.

istanbulda degilim keske olsaydım ama kar yagısına sevinebilmeniz cok guzel bence niye insanlar kursagınızda bıraksın ki?:) günaydın:)

  • cokponcik  (17.02.15 08:29:05)
kardan nefret ediyorum. donuyorum, bir yere gitmek istesen zor ulaşıyorsun, kayıp düşüyorsun. bir taraftan sokakta yaşayan insanlar var. hayvanlar yemek bulamıyor, odunu, kömürü olmayanlar falan. keyfini kaçırmış olabilirim biraz. sadece okula giderken çok seviyordum o da okul tatil olacak diye :)
istanbul'da kar daha kötü, iyi ki orada değilim.

  • rock n roll  (17.02.15 08:32:09 ~ 08:49:43)
Zincirlikuyuda çok güzel yağıyordu. Böyle pamuk pamuk. Kar kürelerindeki gibi. Ben şimdilik seviniyorum.

  • okuyamıyom ben ya  (17.02.15 08:32:46)
bende çok severim karı <3
ama buraya yağmıyor :(
caps atsanıza
  • recep tayyip erdoğan  (17.02.15 08:39:05)
geçen hafta İstanbul'da yağdığı zaman Gebze'de 5 beteri yağmıştı, işyerinde 35cm kar vardı yaklaşık (git: 904251).

bugün sabah da işe geldiğimde yerler çoktan tutmuştu. hayır içerden izlemesi zevkli de, burada mahsur kalıp eve dönemiycem diye tırsıyorum böyle zamanlarda.
  • loveinaflipbook  (17.02.15 08:40:17)
Cağaloğlunda muhteşem bi güneş ve bahar havası var. Değil kar bulut bile yok :( evden atkı, bere, eldiven üçlüsüyle çıktım 5 metre yürümeden hepsini çantaya attım bunalıp. Pek kar yağacakmış gibi durmuyo ama umarım tipiye çevirip eziyet haline getirmeden sakin sakin, pamuk pamuk yağar şöyle güzel bi seyirlik :)

  • kakamelsokoban  (17.02.15 08:42:43)
açıkçası sallamıyorum.

  • zgrydn  (17.02.15 08:42:47)
iflah olmaz bir kar hastası olarak günlerdir bu sistemi bekliyordum. ama acıbadem'de yaşadığımı unutmuşum. bu lanet olası kadıköy ve çevresine kar falan yağmıyor. 1 sene kadar moda'da yaşadım. orada geçirdiğim kışta yağan kar tutmamıştı bile. buraya yazın geldim, daha bir tane kar tanesi görmedim. istanbul'un çoğu yeri DEK'lerle şimdiden coşmuşken burada hava güneşli.

yarın da çok şanslı olursak 3-4 santim alacağız herhalde o da erir zaten çabucak. konunun uzmanları, buraları bilenler, allahını sevenler lütfen bana burası hakkında bilgi versin.

tamam kadıköy'e bağlıyız da en tepesindeyiz kadıköy'ün, denize yakın değiliz. hemen üstümüzde istanbul'un belki de en çok yağış alan üsküdar-ümraniye hattı var. burası neden böyle ya?

bugün dışarı çıkacaktım, diyordum ne güzel kabanımı giyerim kapalı havada fıtı fıtı giderim gazetemi okurum marmaray'da falan bu ne lan günlük güneşlik hava. of ya.
  • der meister  (17.02.15 08:45:39)
bana çok fark etmiyor. nasıl olsa evden çıkmıyorum. ama beyaz beyaz yansıma yapıyor sitenin bahcesinden o güzel.

  • fransizkalanadam  (17.02.15 08:51:29)
Ben kar sevenlerdenim. Kıçım donar, yine de kar isterim. İstanbul koşullarında zor, biliyorum, ama bir haftacık olsun şöyle hor hor kar yağsın, herkes kara doysun, sonra da bahar gelsin diyorum. Amin.

  • SiyamkedisiZorro  (17.02.15 09:16:10)
nefret ediyorum soğuktan buzdan kardan.

  • justinho26  (17.02.15 09:17:38)
Bayılıyorum kara, hele akşam hiç bir şey yokken sabah kalkınca her yeri bembeyaz görmek çok güzel oluyor.

  • elikası  (17.02.15 09:18:38)
kar cocukken guzeldi. buyudukce ana haberlerdeki "beyaz esaret" haberlerine hak verir oldum. ama kapali bir mekanda izleyici konumundaysam ve usumuyorsam o zaman benim de hosuma gidiyor. hele bir de kahve varsa...

anahtar kelime usumek. izliyorsam guzel, yasiyorsam kotu.
  • papillon7  (17.02.15 09:40:56)
imgur.com

Fotoğrafta ne kadar belli bilmiyorum fekat çok güzel yaa. ^^
  • okuyamıyom ben ya  (17.02.15 09:47:21)
balkanların güzide bir ilinde ikamet ediyorum,oğlum hiç mi kar yağmaz .ötümüz donuyor kar yağsada hava yumuşasa.sevgiler.

  • penaltikurtaranmelo  (17.02.15 10:12:07)
beni hep mutlu etmiştir kar.

  • mutlusismankedi2015  (17.02.15 10:38:36)
Kar guzel sogugu kotu. Evet sinuzitim var.

  • raskolnikovv  (17.02.15 18:12:57)
kar güzel, izlemesi oynaması zevkli. hele ki sabah kalktığında her yerin bembeyaz olduğu sürprizi paha biçilemez.

ancak merak ettiğin biri varsa o zaman buruluyor için. sağ salim.
  • jugador  (17.02.15 20:46:28)