bağırsak temizliği

şurdaki gibi mesela:ick.ematoxcoloncleans.com
yapan yaptıran var mı?faydası oluyor mu gerçekten.
illede bu linkteki gibi olması şart değil,başka yöntemler de var galiba,yanlış bilmiyorsam.

abi lavman yaptır git. aynı şey. sdfs

ayrıca bana sanki sırf su kaybettiriyomuş gibi geldi eğer öyleyse sırf tatmin olmak için 30 kat giyinip yarım saat koşman yeterli
  • KidLazer  (17.02.15 00:08:09)
ahmet maranki'den sonrasını okumadım.

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (17.02.15 00:09:55)
Bence bu bildiğimiz Danone Activia ayarında bir sıçırtıcı.

  • burberry  (17.02.15 00:10:04)
herkes bişey yazmış eyvallah ama kimse anlamamış galiba ne demek istediğimi.biraz detaylandırayım bari.
hani hayvanlara bazı ilaçlar veriliyor.bağırsaklardaki parazit vesaireyi temizlesin diye.hah işte onun insanlar için olanını sordum ben.

  • izole  (17.02.15 00:27:10)
sindirim sisteminde vücut hücrelerininden daha fazla sayıda mikroorganizma var.
bunlar sindirimine el atan faydalı yaratıklar. neden bunları dışarı atasın ki?
toksin birikmesi, oksijenlenmiş su, alkali su, safra taşı düşüren reçeteler.. bunlar hep bullshit.
  • ismail yk  (17.02.15 01:15:55)
geçen tvde bi prof bokun oluşumunu anlattı, şu kadar lif al, bu kadar su iç, hacimde şu kadar artış olsun, bu sindirime şu faydaları sağlar, şu şekil rahatlatır, vs vs, anlatmaya başladı tam, ulan o kadar müthiş anlatıyor ki bokun imalatını, hüsu içinde izliyordum, annem yanımda, ayy dedi, kapatmaya yeltendi, "o kumandayı bırak dostum" dedim, engelledim. prof iyice detaya girdi, 100 gr bok için ne kadar lif ne kadar su alınırsa sağlıklı bir sindirim, gazsız kabızlıksız bir dışkılama olur onu anlatıyordu tam, programcı sözde "sağlıkçı" sunucunun midesi kalktı, "hocam kapatalım bu konuları" dedi.
reyting yüzünden, kibarlık yüzünden... bu mühim mesele es geçildi.
(bkz: kitsch/#1765356)
  • ismail yk  (17.02.15 01:20:52)
Benim bildigim söyle oluyor öncelikle bagirsaklarındaki yararli yararsiz parazitlerden kurtulmak icin antibiyotik tedavisine basliyorsun yani 2 hafta boyunca hergun 1000mg antibiyotik iciyorsun bu senin bagirsak floranin icine ediyor daha sonra hemen akabinde turşu,peynir,yogurt ve kefir diyetine basliyorsun onceligin bunlar oluyor. Bunlar bagirsaklarinda yeni floranin olusmasini saglayan yararli bakterileri olusturuyor. Tabi bu hemen olmuyor ozellikle kefiri surekli icmen gerekiyor. Ayrica hatirladigim kadariyla bagırsaklar icin ikinci beyin deniyor. Sebebide tum hastaliklarin cikis noktasinin orasi olmasi yani sen bagirsaklarina iyi bakmazsan hasta olmaya adaysin ama saglam bir flora olusturursan turp gibi yasarsin

  • pinman  (17.02.15 02:50:08)
ulan insan neden anormal kötü kokulu dışkısını sorun eder ki?
bu arada başlangıç ve devam paketi ayağına iyi gömüyorlar. en az iki kutu alacan, 90 tl eder.

  • ismail yk  (17.02.15 13:05:54)