İstanbul'da Fotoğraf Çekilecek Mekan Önerisi

arkadaşlar selam.
daha önce de bana çok yardımcı oldunuz, o yüzden sizlere güvenim tam.

nişan/söz fotoğrafları çekinmek istiyoruz nişan gününde.
istanbul'da güzel bir mekan istiyoruz ancak böyle klasik ağaç çiçek'den ziyade farklı bir yer olursa harika olacak bizim için.

mesela haydarpaşa diyeceğim ama orası da acaip klişe oldu. bu tarz farklı güzel pozların yakalanabileceği yerler neresi ola ki?

teşekkürler.

Bilumum beltur tesisleri.

  • Sellim  (10.02.15 20:39:40)
haydarpaşa zaten fotoğrafa ücret istiyor ve bildiğim kadarıyla 500 lira civarı.
biz barış manço'nun evinde çektirmiştik, eğlendik bolca.

  • whoosie  (10.02.15 20:45:42)
nakkaştepe nasıl olur boğaz var, ağaç çiçek de var ama boğaz çok ön planda.

  • ekaterina  (10.02.15 21:11:17)
kuzguncuk, cengelköy, balat.

beltur, haydarpaşa, atatürk arboretumu vb. saraylar fahiş fiyatlarda ucuşuyorlar (kendim de çekiyorum, kendim de 2 hafta nişanımı istanbul'da yaptım)

yukarıdaki saydığım 3 yer bence güzel.. fener parkı belgrad vb. yerler klişe ama yine de değerlendirilebilir..Tabi hava şartları müsait oldukça.
  • oligomer  (10.02.15 21:57:25)