Cesaret!?

İnsana cesaret veren şeyler nedir? buna o kadar ihtiyacım var ki bilemessiniz. eğer formül bilen varsa cesaret için söleyebilir mi

kendine güvendir.

  • clem  (17.08.09 12:30:11)
alkol.

  • manfool  (17.08.09 12:30:13)
images.google.com.tr

www.smilespedia.com

ayrıca müzik ve alkol çok etkilidir cesaret konusunda..

www.youtube.com bu benim kişisel tercihim..

www.smilespedia.com

www.smilespedia.com bunları görünce de dert tasa kalmaz adamda..:)

cesaret veren en önemli şey bu arada; önemsememektir.. ne kadar az önemserseniz o kadar cesur olursunuz o konuda.. bunu düşünün..
  • kalim  (17.08.09 12:41:26)
kadınlar da baya cesaret verirler.

  • bryan fury  (17.08.09 12:50:58)
alkol ve bilimum black metal türevlerini dinle hatta ikisini birlikte yaparsan dünyayı ele geçirmeyi bile dü$ünebilirsin.

  • Belegg  (17.08.09 13:04:00)
özellikle kız içinse bu durum, bir kıza açılmak mevzu bahis ise, bir kaç yudumdan sonra aşağıdaki fotolara bakın, zaten fotoğrafları gördükten sonra kız yerine başka bir yere doğru gidersiniz..

poponthepop.com

6img.skins.be

laantonia.files.wordpress.com

www.vipwallpaper.com
  • kalim  (17.08.09 13:27:04)
aha dur buldum bak, din abi din. busuru zırvayı dunyanın en dogru seysi gibi cengaver bi sekilde savunabilme yetisi katıyor ki baska herangi bi konuda neler katar.

  • bryan fury  (17.08.09 13:36:33)
en kotu ihtimalde ne olabilir diye dusunup onun da ustesinden gelinebilir bisey oldugunu gormek

  • tehanu  (17.08.09 14:07:27)
İnsana cesaret veren şey inançtır, ayrıca tutarlı bir hayat tarzı benimsersen daha cesur bir insana dönüşebilirsin, ayrıca bilimsel olarak yaklaşmak gerekirse, deneyim diyorum, yapmaktan korktuğun şeyleri yapmaya başlarsan zamanla cesarette kendiliğinden gelir, örneğin yüzme bilmeyen birini suya itmek gibi. Alkol kısa vadede cesaret verir, evet fakat goodyyear reklamlarından öğrendiğimiz gibi kontrolsüz güç, güç değildir. Ayrıca kısa vadede verdiği geçici fayda da zamanla azalacak, yok olacaktır ve seni de bağımlı hale getirecektir, mesela başlangıçta bir birayla aldığın cesareti zamanla iki birayla, dört birayla, bir şişe votkayla ancak alabileceksin ve bunlardan alacağın bir buçuk saatlik cesaret kalıcı bir değişiklik yapmayacaktır, ayrıca bedenine kalıcı hasar verecektir. O nedenle, tutarlı, ciddi biri ol, ve denemekten çekinme, denemeden sonuca ulaşamazsın, alkol gibi yapay yollar çözüm değildir.

  • seniorfaruk  (17.08.09 14:18:48)
Anime izle =)

Tengen Toppa Gurren Lagann izle Kamina'yı kendine örnek al. Naruto izle ufacık cocuk neler yapıyor felan. Gaza gelmek gerek. Yabancılarla konuşurken gür bir ses tonu kullanmaya çalış. Bol bol kendini pofpofla. Bir söz vardı: İnsanların güçlü olmaları gerekmez, güçlü hissetmeleri yeterlidir.
  • wampex  (17.08.09 14:28:28)
power metal.

  • humin zararlisi  (17.08.09 15:59:04)
cehalet.

  • clementine  (17.08.09 16:18:39)
mortal kombatın meşhur şarkısı test your might. enginlere sığmaz taşarsınız.

  • posteriti  (17.08.09 19:19:39)
karanlık

  • theunforguven  (17.08.09 20:50:37)
kafanı boşalt ve sanki konuşan sen değilsin de başkası konuşuyormuş gibi düşün.
Amerikan filmlerinde de karşısındakini çıplak düşünürler

  • chaud  (18.08.09 01:08:37)
"seniorfaruk" sana ayrıca teşekkürlerimi iletmek istiyorum

  • fbu95  (22.08.09 18:03:19 ~ 18:03:47)