mide

Uhh midem cok fena. Kivraniyorum, kusuyorum. Bana yağlı ya da acı yiyecekler bunu yapiyor sanirim henuz cozemedim. Ne içsem iyi gelir? Siyah, yesil cay, kirmizi meyveler, melisa, kusburnu cayi var. Talcid ve panto aldim ama kustum. Ogle 12.30dan bu yana bir sey yemiyorum ama midem kaya yutmusum gibi. Teşekkürler:/

bir bardak suya bir çay kaşığı karbonat atıp için, direkt geçirir.

  • pozzecco  (09.02.15 20:36:49)
Gercekten mi? Direkt gecebilecek bir sey degil gibi ama bundan daha kotu olamaz herhalde deneyecegim.

  • Domuz  (09.02.15 20:42:40)
Laktoz intoleransim var. Evde laktozsuz sut de var ama o bile rahatsiz ediyor. Kahveye koymalik fln kullaniyorum. Bardak sut icmeyeli yirmi yil olmustur.

  • Domuz  (09.02.15 20:44:32)
Sakın soğuk bişeyler içme. yanlış bilgi veirlmiş. zaten kramp hali var midende

  • my name is faith  (09.02.15 21:29:05)
Meyve cayi ve sicak su torbası biraz iyi geldi. Cok cok tesekkurler. Saglikli gunler.

  • Domuz  (09.02.15 22:05:21)