sabun mu duş jeli mi

hangisi ve neden?

Duş jeli vücudumda kalıntı bırakıyormuş gibi hissediyorum, o yüzden sabun. Nemlendiricili bebe sabunu kullanıyorum.

  • buff  (07.02.15 19:34:27)
Hacı şakir sabun. Duş jeli temizlik hissi vermiyor.

  • sehpa fx350  (07.02.15 19:40:34)
zeytinyağlı sabun. nedeni daha doğal ve sağlıklı olması. ayrıca duş jelleri hiç durulanmıyor, kayım kayım kalıyor insanın teninde. kullanan nasıl kullanır hiç anlamış değilim.

  • köstebek kurabiye  (07.02.15 19:43:02)
herkes sabun demiş. jel abi, uğraşamam sabunla falan.

  • Lt. Col. Frank Slade  (07.02.15 19:44:15)
ben de zeytinyağlı sabun! mis gibi oh.

duş jeli kullananlar tam bir ...
  • ermanen  (07.02.15 19:44:45)
ikisi de.
sabun=temizlik(tercih hacı şakir), duş jeli=hoş koku (tercih duru shine safir)

  • Improbable  (07.02.15 19:45:11)
şahsen alerjik bir bünyem olduğundan ve ham maddesi ne olursa olsun her türlü cildimi kuruttuğundan sabun kullanamıyorum. eğer böyle sorunların yoksa güzel doğal bir sabun kullanman en sağlıklısı.

  • jrixy  (07.02.15 19:55:06)
Paraben içermeyen doğal sabun. Hacışakir de değil o yüzden. Kolaylık, koku vs değil seçim sebebim. Sıcak suda vücudum temas ettiği şeyleri çok çok daha kolay emerken kimse benden kimyasal ürün kullanmamı beklemesin.

  • mobydick  (07.02.15 19:55:15)
önce sabun sonra kese ve en son da duş jeli kombosu yapınca tüy gibi hissediyorum. duş jeli sanki temizlenmiyormuş hissini bende de yaşatıyor.

  • kallesnikof  (07.02.15 19:59:25)
Cilt tipine göre değişir. Aslında beyaz hacı şakir sabun en iyisi ancak ben sabun kullandığımda (nemlendirici sabun bile olsa) cildimi inanılmaz kurutuyor. banyodan sonra uyuz olmuş gibi kaşınıyorum, derim pul pul dökülüyor.
O yüzden jel kullanıyorum, sabun gibi kurutmuyor. Nemlendirici sürmüş gibi hissediyorumn.

  • innerbliss  (07.02.15 20:11:27)
sabun. cildim kuruduğu için de duştan sonra bebe yağı. bebe yağının zararlı etkileri yadsınamaz tabi ama kokusundan vazgeçemiyorum.

  • mellifica  (07.02.15 20:23:29)
duj jeli. çünkü sonuna kadar kullanabiliyorsun. sabun ufaldıkça kullanılamıyor.

  • hybrid427  (07.02.15 20:23:52)
bebek şampuanı güzel kokuyor.

  • kuzey li  (07.02.15 20:26:10)
amaç temizlikse: sabun.. her banyoda.. duş jelleri temizlik hissi vermiyor..

ama amaç dışarı çıkmak birileriyle buluşmak vb ise: sabun+duş jeli..
  • defnex  (07.02.15 21:48:43)
Defne sabunu. Orjinal ve boyasiz olmasina dikkat et cogu yer boyali satiyor. Sac ve vucutta da kullanabilirsin. Duj jeli kimyasal icerdigi icin tercih edilmeyebilir.

  • just relax and have sex  (02.07.15 23:54:20)
Duj yazmisim ya la asjdhs. Bi de kabak lifi kullanabilirsin kese olarak. Aktarlarda satilir.

  • just relax and have sex  (02.07.15 23:56:14)
duş jeli. sabun kaşındırıyor ve kızarıklık yapıyor. yıkandıktan sonraki hissi ve genel sabun kokusunu da sevmiyorum.

  • sayns  (02.07.15 23:56:45)
tabi ki sabun çünkü sabun doğaldır :D duş jeli petrokimya ürünüdür.

  • haci baba  (06.05.18 23:34:36)