Takip mi

Olay şöyle geçen gün swarm da bi eleman gittiğim Spor salonunda check in yapmış bende buna facebook tan gittiğin günleri söyle ben gelmeyeyim dedim. Az muhabbet ssonra gelince haber ver dedi swarm a bakarsın dedim haber vermekle uğraşamam dimi yani neyse o da ben de takip etmiyorum swarm ı dedi.
Cevap yazmadım.

Dün de spor salonundayım o da bi cafe de 40 dk falan olmuş check in yapalı tamam rahatım o zaman dedim. Ben spora başladım 15 20 dk sonra çat salonda.

Tabiki konuşmadık. Ve check in de yapmamış.

Aklıma takip geldi :) gerçi farketmemiştir beni de. İsmini duyunca oha dedim ne çabuk geldin.

Takip olamaz değil mi

Ama salaklık bende bi ara bana sulandı bu. Sonra tersleyince sustu. Sen ne diye söylüyorsun ki.

yemin ederim ilk satırları okurken koko sandım.

(bkz: sebebi neydi ki)
  • emirkulu2  (04.02.15 10:24:24)
Durup dururken adama mesaj atan sizsiniz, rahatsız olması gereken varsa o siz değil.

  • nuka cola  (04.02.15 10:24:26)
bende buna facebook tan gittiğin günleri söyle ben gelmeyeyim dedim

sana ne onun gittiği günler gitmek istemiyorsan sen gitmezsin adama birde ben senin geldiğin günler salona gelmeyeceğim ona göre haber ver demek kezbanlık zirvesi oluyor.
  • efrasiyab87  (04.02.15 10:28:21)
ağır kez.

  • bl0ck  (04.02.15 10:29:27)
Ya o cümle orada ona laf atmaktı ay o var diye gitmeyecek değilim ki.

  • indescribable  (04.02.15 10:30:50)
çocuğa iş atmışsın.

  • koyundabeslenenyilan  (04.02.15 10:32:05)
Sulanan adamı tersliyorsun adam susuyor.

SOnrada ortada bir şey yokken laf atıyorsun, ilgi çekmek ve ego amaçlı.

sonrada adam seni pek siklemeyip gelince (senden habersiz) bu seferde ayhh beni takip ediyorlarrr :))) modunda takılıyorsun.

Klasik kezban davranışları.
  • efrasiyab87  (04.02.15 10:33:15)
kendinizi ne sanıyorsunuz anlamıyorum. görmek mi istemiyorsun? başka spor salonuna git?
not: siz böyle ukala ve tersseniz o adam da bana benzer bir tepki vermiştir sanıyorum ve sizi umursamamaya başlar bence.

sonsöz: sondan 3. cümlenize katılıyorum.
  • rakicandir  (04.02.15 10:35:27)
adamdan ya hoşlanıyosun ya da ilgisini üzerinde hissetmeye devam etmek istiyosun. bu yüzden kendini hatırlatıyosun. sana ne, ne zaman isterse o zaman gelir. sana yazdı diye senin tapulu malın mı oldu? spor salonu orası, insanlar düzenli gelecek ve sık sık karşılaşacakksınız elbet.

  • deadline  (04.02.15 10:35:57)
Hoşlanıyor olsam terslemem üstüne o gittiği günler devam ederim. Zaten öyle çok muhabbet içinde değildik ben gelsin görüşelim ayağı da yapmadım. Öyle gördüm yazdım başka bi anlamı yok ya da başka anlamlar yüklemedim yani. Hani birine laf atar gibi sıradan dı.

Hayır bana haber ver diyip gelmesi şaşırttı o kadar o yüzden dedim.
  • indescribable  (04.02.15 10:38:55)
kezban

  • Alt4y  (04.02.15 10:45:53)
ağır kezban

  • gaza gelen  (04.02.15 10:53:04)
Hoşlanıyorum ama o kadar kibirli ve şımarığım ki.

  • Cursed Chico  (04.02.15 11:00:15)