Arkadaşlar buddy'leri nereden buluyorsunuz?

E 25'imi dolduralı 2 ay olmuş. Buraya sözlükteki o gereksiz ilanlar başlığı için sormadım. Bi ara hot or not'ta takıldım ama oraya da facebook gözüyle bakılıyor. aslında bu soruyu cevaplaması gereken kişi ben olmalıydım ama maalesef durum bu. peki ya siz nerelere takılıyosunuz bu işler için?

www.hepsiburada.com

  • accorbite  (02.02.15 13:51:09)
Biz zaten zor buluyoruz, söyler miyiz akıllım?

  • yirmisantim  (02.02.15 14:01:19)
bir kere yazılanların cogu serin hikaye bunu bil.

onun dısında buddy yapabilen arkadaslarım (ki 100 tane erkekten en fazla 5 bu oran, hele türkiye'de işin daha zor) gerçekten her türlü artıya sahip olan adamlar. erkek halimle ben bile veririm o derece. yani adamların yanındayken hiç sıkılmıyorsun, tipleri dizilerdeki adamlar gibi (taylan), maddi güç desen hayvan gibi var. adamlarda eksik bir şey arıyorum bulamıyorum. üstüne birde sosyal oldukları ve bütün ortamları bildikleri için uyumak dısında eve geldiklerini sanmıyorum. işte bu arkadaslarım yılda en az 3-4 farklı kızla beraber oluyorlar minimum. ama dediğim gibi çok eğlenceli ve yanında oldugun zaman rahat oldugun adamlar, süper yakısıklı olmalarının üstüne.

eğer bu saydıklarım yoksa epey tırmalarsın. ben sahsen ekşi sözlükte cogu kişinin yalan attıgını düşünüyorum. entry'lere bakıyorsun dünyayı s*kmiş sanarsın.
  • fransizkalanadam  (02.02.15 15:30:56)
facebook'ta eften püften gruplara katıl. küçük iskender severler, altay öktem okuyanlar, sosyoloji grubu, bok grubu, püsür grubu. ekle beğendiğini, ortak kanal bul ve konuşmaya başla. yürünebiliyor böyle. her zaman değil ama tutturursan da gidiyorsun.

  • mermize  (02.02.15 15:34:48)
onlar seni buluyor.

  • namus ninjası  (02.02.15 15:34:53)
@namus ninjası +1

benim dediğimin bir kaç kelimelik özetini yazmıs aslında kendisi. böyle bir adam olursan her türlü karşına çıkar.

ama ortalama bir erkek olarak milyonda bir ihtimalle bulursun. bu benim fikrim.
  • fransizkalanadam  (02.02.15 15:39:20)
fransızkalanadamın cevaplar çok serin. herkesin kendine has yöntemi var. kendi tarzını bulman lazım. ortamlara skişte çok fena olduğun dedikodusunu sal elbet sana gelirler.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.02.15 15:43:14)
işçi sınıfı ve zengin kesim burda bile çatışıyor sayın seyirciler.

i61.tinypic.com
  • emirkulu2  (02.02.15 16:02:14)
işte sorun burada. ben burada şakalı esprili cevap veriyorum ama sen bunu ciddiye alıp cevap veriyorsun öyle şey yaparsan taşak oğlanı olursun falan diye. aklı başında olan hangi adam kendi hakkında iyi kötü dedikodu salmaya çalışır ki. bence senin yalnızlığının sebebi saflığın. alıp veremediğim bir şey de yok. bence sana biraz fazla hanımevladı gibi davranmışlar büyütürken ondan böyle mızmız olmuşsun biraz daha sert erkeksi olsan ağlayıp durmasan yalnızım diye zaten bir şeyler mutlaka olur kim yalnız kalmış ki bu dünyada istemediği halde. ben de azıcık gerçekleri fark ettirmeye çalışıyorum sana.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.02.15 16:05:46 ~ 16:07:15)
@proletarier

olay yalnız olmak veya olmamak değil ki. istediğin gibi birini bulmamak. yoksa sırf olsun diye bulunur, benden hoslananlar oldu 1-2 tane ben hoslanmadım. cogu kişi gibi hoslanmadan cıkma işini de yapmıyordum. şimdi olsa yaparım ama geçti tabii. neyse cocugun duyurusunu konudan saptırmayalım kusura bakma gucci bu arada. :P
  • fransizkalanadam  (02.02.15 16:10:51)
ya dedikodu salmayla olmuyor. o zaman iş ekşibişın ortamı gibi samimiyetsiz yerlere sebep oluyor.
mesleki forumlara bakın, duyuru da örnek olur, en az partner bulma amaçlı yerlerde en fazla aksiyon dönüyor gibi. mesleki deyince memurlar neti tenzih ederim, zaten memurluk meslek değil..

  • namus ninjası  (02.02.15 16:12:04)
dedikodu falan olmaz abi. o romantik komedi filmlerinin konusu. mort olur öyle muhabbet olursa gerçek hayatta.

  • mermize  (02.02.15 16:14:05)
bizim ofisten bir eleman tinder'dan bilmem kaçıncı buddy'sini buldu.

  • teknikekip  (02.02.15 16:17:35)
yok abi sen sal dedikodunu 30 cm de mutlaka gelirler. bak mesela bir önceki şakama nasıl atlamışlar buna da atlayan kızlar çıkar kesin.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.02.15 17:38:26)
bizim bi arkadas instagram, duyuru ve feysbuk fotograf gruplarindan buluyor. bu hafta da vapurda turist bi kizla tanismis serfsz bana yatakta kizla fotosunu atti.

bulan buluyo valla.
  • ne desem bilemedim  (02.02.15 18:29:14)
bütün cevapları okudum.

kimse bulamıyoruz dememiş.ahjkla
  • rakicandir  (02.02.15 20:11:23)
ben bulamıyorum :(

  • mistreated  (02.02.15 20:14:43)
Duyurudan bile buldum lan.

Cok isteyince oluyor.
  • kosun lan mevzu var  (02.02.15 20:29:46)
olum duyurudan nasıl buluyosunuz lan öok şaşırıyorum amk. böyle şeyleri okuyunca kendimi dünyanın en saf insanı filan sanıyorum. ayrıca o sözlükteki başlığı da makara sanıyordum ben lan.

  • radagast  (03.02.15 21:01:52)
Denk geliyor,

Nadiren

Ama yeterli.
  • kosun lan mevzu var  (03.02.15 21:03:41)