Zara'daki parfümler

Güzel mi, fiyatları ne kadar ortalama ve kalıcılar mı? Tavsiye eder misiniz?

Yoksa dp'den gio armani aqua'yı değiştirmeyeyim mi?

Zara parfümleri ünlü parfümlerin taklidi. Biraz araştırarak hangisi neyin taklidi bulabilirsiniz.
Denemedim, kalıcılıklarını bilmiyorum.
DP ve benzerleri içinse, cidden kötü kokuyorlar.
  • Domuz  (02.02.15 12:52:42)
cesario: hayırlı olsun kardeş :) teşekkürler.

domuz: hocam sizden rica etsem gio armani aqua'nin hangisine denk geldiğini söyleyebilir misiniz?
  • brad pitt  (02.02.15 12:55:34)
Zara perfume dupes diye aratabilirsiniz. Bilmiyorum.

  • Domuz  (02.02.15 13:05:13)
Eau Fraiche (Fresh): İçerisinde %3 ya da daha az esans yağ.
Eau de Cologne: EDC %2-5 arası esans yağlar.
Eau de Toilette: EDT %4-10 arası esans.
Eau de Parfum: EDP %8-15 arası esans.
Parfum: 15-25% arası esans içerir.

Zara'dakilerde %1 bile olmayabilir, öyle uyduruk onlar. Şişelerine bi bakarsın gittiğinde.
  • humancentipad  (02.02.15 13:18:20 ~ 13:28:17)
Koku olarak gayet güzeller, ben erkek olanları kullanıyorum şu ara ama kalıcılık konusunda çok kötü.
Bi ürün almıştım, o ara kokuları hoşuma gidip set olarak almıştım. 3 aydır kullanıyorum ama bitince yenisini kesinlikle almayacağım. Tamam ben de biliyorum EDT ürünler ama kullandıktan 1 saat sonra kokularının kaybolması hiç hoş değil.

  • blackjackkk  (02.02.15 14:49:05)
apple juice kullandım güzel. tavsiye ederim.

  • kakao  (02.02.15 15:02:04)
Zaradan falan parfüm alınmaz. Kendi üretmiyor sonuçta. Hatta bak bu konuyla ilgili bir yazı paylaşayım.

www.bunugiyin.com
  • corneillus  (03.02.15 23:12:33)