cem yılmaz söylüyordu sanırım

"komik mi şimdi komik mi ha"
böyle bi şeydi de nerde söylüyordu hangi espride?

"Pınar nooldu" muhabbeti olabilir, emin değilim ama bir bakmak lazım.

  • candanag  (01.02.15 22:57:54)
bunlar değil böyle çocuk sever gibi söylüyordu

  • vodianova  (01.02.15 23:09:14)
gora da "komutan logart bı cısım yaklasıyor." dıyen elemanı tartaklarken soyluyordu.

  • paudi  (02.02.15 00:03:22)
fetiş restoran üzerine söylüyordu "ben de işimi severek yapıyorum ama ben bir seyirciyi kucağıma alıp burada komik mi, komik mi yavrum komik mi? güldün mü? yerim o mimiklerini..." diye. "komik mi şimdi" yok ama bunu söyledin muhtemelen.

  • nawar  (02.02.15 03:25:58)
alm est'in dediği yerde söylüyor. regl muhabbetinde, komik mi şimdi bu allah belanı versin falan diye.

  • raycharles  (02.02.15 03:28:10)