Bu site gerçek mi?

Çok noob sorusu oldu farkındayım ama çözemedim napiym ^^

Şu siteden sipariş veriym mi? Muhteşem önlükler var, bikaç tanesine aşık olduğum için kendimi frenleyemiyorum şu an. Hem kredi kartı bilgisi de istemiyorlarmış, kapıda ödeme diyor. En kötü ne olur ki?

firsaturunler.net

Biraz fazla dandiktir o kadar. Bira tane al beğenirsen başka da alırsın.

  • atom karincanin torunu  (28.01.15 12:10:28)
kapıda ödeme de varsa kaybedecek hiçbir şeyin yok. evde tek başınaysan çağırma ama:))

  • yazar yazmaz yazan yazar  (28.01.15 12:11:56)
pandispanyaaa ne güzel şeyler varmış burda ben de bayıldım. kapıda ödeme diyosa bi sıkıntı çıkcanı sanmıyorum ya kredi kartı bilgisi falan vermicez nasılsa, nakit de ödersek parayı almaya gaspçı gelmedikçe sorunsuz olur bence :)

  • kakamelsokoban  (28.01.15 12:18:05)
Hahaha kakamel, o zaman ben önden gidiyorum. Bi tane alayım bakayım, güzel çıkarsa sana haber vereyim :)

  • pandispanya  (28.01.15 12:42:03)
kapıda ödemelerin bazılarında senin ürünü kontrol etmene izin vermiyorlar, kutuyı sana vermeleri için her türlü ödeyeceksin parayı. sıkıntı çıkarsa firmayla görüşeceksin gelince. gurmenet bile bunu yapıyor, çok sinir.

ama çok güzel şeyelr varmış:)
  • april12th  (28.01.15 12:44:52)
Peki bu üçünden hangisini ilk olarak sipariş ediym, en çok hangisini merak ettiniz? :D

1) firsaturunler.net
2) firsaturunler.net
3) firsaturunler.net

Ay bunlar gerçek olsa var ya uçarım havalara :D Günlük hayatta da giyerim ki ben bunları ya :D
  • pandispanya  (28.01.15 13:18:55)
ben gaza geldim aldım. denizli firmasıymış, memleketim. gerçi ayakkabıcı olarak açmışlar siteyi ama :P

edit:2 dakika içinde istanbul numarasından arandım. kargo ücreti 7 lira. ödemeyi yapmadan ürünü kontrol edebileceğimi söylediler.3 iş gününde bana ulaşacakmış. bakalım.
  • balik kraker  (28.01.15 13:34:30 ~ 13:42:45)
Yalnız bu önlüklerle karşımda yemek yapmaya kalkışsa sevgilim, o yemek ömür boyu bitmez söyleyeyim. Hep yarım kalır.

Üçü de birbirinden güzel.
  • yirmisantim  (28.01.15 13:54:56)
@balık kraker, harikasın :D Şimdi ben de sipariş verdim, aradılar. Aynı soruları sordum ama ödeme yapmadan paketi açamazsınız, yine de açtıktan sonra beğenmezseniz bizi bu numaradan arayın, iadenizi alırız dediler. Hadi bakalım :D

  • pandispanya  (29.01.15 10:30:20)
pandispanyaa duyuruyu favorilere ekledim teslim alınca haber ver memnun kalırsan ben de sipariş vericem hemen :)

  • kakamelsokoban  (29.01.15 14:56:05)
Dünyanın en alakasız şeyini yollamışlar askjdgasgjahaha.

  • pandispanya  (02.02.15 11:19:41)
yaa teslim aldın mı geri mi gönderdin peki? ya foto çekseydin keşke görseydik merak ettim :) hay Allah yaa ne kadar da güzel duruyodu halbuki 3. fotodaki

  • kakamelsokoban  (02.02.15 15:10:37)
Teslim aldım mecburen çünkü ptt'ci adam "ben bunu geri alamam" diye tutturdu zaten :D

balıkkraker'e tavsiyem, kargocu geldiğinde "burada öyle biri yok" diyip ürünü hiç almadan geri göndermesi yönünde :D

Fotoğraf koyarım birazdan :D
  • pandispanya  (02.02.15 15:14:23)
Siparişim: imgur.com

Bana gelen: imgur.com

:D hahahaha aslında fotoğrafta çok aşırı güzel çıkmış. Uzaktan bakınca benziyo gibi ama normalde böyle bile değil :D Kumaşı böyle sanki 60'lardan kalmış gibi.
  • pandispanya  (03.02.15 08:56:03)
adamlar yetişkinler için mizansen ürünleri diye depolamışlar, yasal izinleri olmayınca ev tekstiline evrilmişler bana kalırsa.

  • namus ninjası  (03.02.15 09:02:20)
ahdgsj evet hatta telefondaki kadın kendi elinde dikiyo muhtemelen :D

  • pandispanya  (03.02.15 09:04:06)
yonetim.firsaturunler.net

şu nası bi korkunçluktur pembe çiçekli önlük içinde kıllı kollar aiiyy

bu arada senin olay şuna benzemiş :D
likealaugh.org
  • emirkulu2  (03.02.15 09:04:29 ~ 09:06:33)
Özel tasarım ama lütfen... :D

Hahahaha! :D
  • pandispanya  (03.02.15 09:06:00 ~ 09:06:22)
  • olurnedenolmasin  (03.02.15 09:07:32)
Bu fotoğrafları ben sipariş vermeden önce de koysaydınız ya!!! :D:D:D adaskjhdkajha

  • pandispanya  (03.02.15 09:25:59)
Gelen şey ne kadar orijinal öyle yahu, kadıncağız bir şeyler yapmış işte canım benim.
Karnıma sancılar girdi gülmekten. :D

www.dailymail.co.uk

Şu linktekileri de incelesenize. :D
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (03.02.15 09:50:12)
lan ben de tekstilciyim bunun daha güzelini diksem alır mısınız? özel sipariş de alıyorruz hatta :D ama tuzlu olur söyliyim.

Ayrıca bu site bildiğin matrix'in ta kendisi alfjahfasd
  • Solem2  (03.02.15 09:53:55)
asjdhasjh valla ben alırım solem ya, 60'lardan kalan sarı ve yıldızlı yer bezine 17 liram gitti artık hiç sorun etmem her şeyi alırım gönderin :D:D

  • pandispanya  (03.02.15 09:57:08)
too good to be true.

google da arat. hatta onu da ben yapayım.

lmgtfy.com

bi de görsellere bak.

www.google.com.tr
  • [silinmiş]  (03.02.15 10:10:42 ~ 10:11:26)
@Solem elbise falan dikiyorsanız ben istiyorum valla.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (03.02.15 10:13:48)
ben yokken gelmiş, ofistekiler almışlar. ben de siyah üzerine beyaz puanlı istemiştim, beyaz üzerine kırmızı puanlı geldi :)

fena değil, kullanırım.

:D
  • balik kraker  (03.02.15 16:50:38)