çıkarcı şerefsiz :)

bizim sınıftan biri benden ders notları istedi.
genelde hiç muhabbetimiz olmayan bi tip, ders notu istemeye gelince sanki dünyanın en iyi dostlarıymışız gibi davranmaya başladı.

neyse ben bunun mail adresini aldım sana yollayacağım diye.

niyetim ders notu görünümünde dosya yollamak. ama açmak istediğinde içeriğini göremesin, veya içinden hıyar çıksın. www.youtube.com
bunu nasil yapabilirim? .pdf veya .doc yollayayım ama açmak istediğinde açamasın.

ben de "aaaa sende çalışmıyor mu? hayret!" diye salağa yatayım :)

dosyayı doc ya da docx olarak kaydet. daha sonra sağ tıklayıp notpad'de aç. rastgele bir şeyleri sil ve kaydet. yolla ondan sonra.

  • nawar  (26.01.15 17:34:54)
kısayol oluştur kısayolu yolla, sorarsa bilmiyordum dersin.

  • rhan  (26.01.15 17:35:17)
pdf'ler sifrelenebiliyor

  • fortisvita  (26.01.15 17:35:19)
Word dosyası falansa en kritik yerleri değiştir. Formülleri falan yanlış yaz

  • ron dennis  (26.01.15 17:36:22)
bu hikayede şerefsiz kim oluyor bilemedim ben.
bence dürüst davranın ama tabi siz bilirsiniz.
sorunuza cevap: direkt hıyar fotosu ekleyip gönderin madem. ya da bi tane kendi fotonuzu koyun.
  • dusmanimizkindirbizim  (26.01.15 17:38:03)
  • stereoseyfi  (26.01.15 17:38:37)
bir de bozuk rar dosyası gönderebilirsen çok şahane olur.

  • stereoseyfi  (26.01.15 17:41:19)
burak?

  • eurhka  (26.01.15 17:52:38)
serefsiz burda sen oluyorsun dikkat et :)
adamin/karinin suratina soyle vermiyorum. sen sadece ders notu icin bize yaklasiyorsun diye.
direkt olun direkt. sürekli bir mesajlar verme,alttan laflar sokma.
türk insaninin iki yüzlülügü net olarak budur!
  • fleshbloodmore  (26.01.15 17:53:28)
Gondermiycem de. Normalde selamin sabahın yok. Not istemeye nerden yüz buluuosan got de. Ama boyle ufak oyunlar komik oluyor. Saçma bi is bence.

  • elorelia  (26.01.15 17:54:06)
açık açık söylesene. küçük hesaplar bunlar. o adamdan ne farkın var böyle yapıyorsan?

(bkz: içten pazarlık)
  • take me rufee2  (26.01.15 18:05:14)
Arkadaş ne değerli notunuz var.
Vermek istemiyorsan insan gibi söylesene. İlla arkanızdan küfür edilsin istiyorsunuz.

  • hayal bilgisi  (26.01.15 19:39:37)
off bi de tik koymamis kezban/kamil!

  • fleshbloodmore  (27.01.15 20:14:25)