Beyler gömleğin içine nasıl bi atlet giyiyoruz?

Özellikle beyaz gömlek içinde?

Atlet göründüğünde acayip kötü oluyor. Omuzları da kapatan versiyonu olan bi atlet de fena değil ama onda da yaka derdi var.. Hiç bir şey giymesen memikler gülümsüyor..

Bir de özellikle yazın nasıl çözüm buluyorsunuz buna?

normal sifir kollu bi atleti makas yardimiyla v yaka yapiyorum. saka lan 27 yasimdayim omru hayatimda atlet fanila giymisligim yoktur. nasil ve neden giyiliyor asla cozemicem sanirim. fakat giysem boyle yapardim.

  • hailtothethief  (22.01.15 21:17:22)
geniş yakalı fanilalar var, özellikle v yaka olanlar durumu kurtarır.
yazları zor oluyortabii. at gibi terlemektense memikler gülümsesin daha iyi.

  • virgul  (22.01.15 21:17:45)
giymiyoruz paşam.. atlet, yün içlik vs... giymiyoruz bunları.. hunharca süprem kumaş da olsa, askerlik dönemi haricinde kullanmıyoruz.. filinta gibi görünüyoruz o yüzden..

  • Depth  (22.01.15 21:17:55)
normal atlet alıp terzide açtırıyorum önlerini. yazın atlet giymeyince leş oluyor o gömlekler atlet can hacı pamuklu pamuklu :D

  • spadæs  (22.01.15 21:19:39)
Ben atlet giymiyorum.

@lim5, "birak yahu otomatik vites kadin isi..." diyen bir milletiz biz sen ne diyorsun? :)
  • delifaruk  (22.01.15 21:24:42 ~ 21:24:53)
bebe yaka fanila anahtar kelime. misal;

www.corapicgiyim.com
  • zikardo  (22.01.15 21:25:09)
@ minik donut canavarı

yok öyle bişi.teknoloji o kadar gelişmedi henüz erkek milletine.

@sustum
Ha çok param var dersen marks&spencerda ipince tişörtümsü fanilalar var, kesinlikle beyaz gömleğin içinde belli olmuyor, ama 75 tl. Ben şahsen BİM mamülü 4 tl lik likra bebe yakalardan kullanıyorum:)
  • zikardo  (22.01.15 21:31:41)
atlet giymeye gerek var mı? derdin memiklerin gözükmesi olsun. düzgün bi fiziğe sahipsen daha bi gideri var hatta.

  • lionel andres  (22.01.15 21:33:47)
genelde giymiyorum ancak giydiğim zaman sıfır kollu atlet giyiyorum.

kısa kollusu da, klasik atlet tipi de çok kötü duruyor beyaz gömlek altına.

hiçbir şey giydiğimde memiklerimin gülümsemesini ise dert etmiyorum. görünmelerinde bir sakınca yok bence.
  • kaarlo vatanen  (22.01.15 21:35:07)
kisa kollu. sunun gibi www.id.com.tr

  • exlibris  (22.01.15 21:41:41)
True detectivedeki sarışın marty nin giydiği atletleren arıyor bulamıyorum o bizim derdimize çare www.gifwave.com

  • kablelvuku  (22.01.15 21:53:42)
atleti nasıl giymiyonuz lan?! ben yaz da olsa kış da olsa giyerim atleti. fanila giymiyorum da atletten vazgeçemem. geniş yakalılar oluyor yeğen, ben de böğrü açık gezenlerdenim ama atletsiz çıkmam dışarıya.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (22.01.15 22:06:48)
ben de giymiyorum. gerek yok.

  • joy luck club  (22.01.15 22:39:29)
Basbaya giymiyoruz:) Ne atlet giyerim yaz-kis, ne de pantolonun altina sicak tutmasi icin herhangi bir sey.

  • delifaruk  (22.01.15 23:30:48)
eminönüne gidiceksin bu iç çamaşırcılar falan var oralarda var dostum bunlardan hatta daha şekilli bende var baya bi açık yaka askılı falan bildiğin atlet ama tarz takım giyince atletsiz olmuyor o zamanlar giyiyorum ter olayından dolayı terlemesem hiiç işim olmaz

  • gündüz m  (22.01.15 23:45:38)
eskiden ben de atlete çok karşıydım. ta ki bir yaz günü atletsiz giydiğim şerefsiz gömlek beni değdiği her noktadan yakıp yıkana dek. o günden sonra şunlardan buldum img-trendyol.mncdn.com

ara sıra a101'e geliyor. ehehhe.
  • sanat guresi  (23.01.15 01:04:09)
babamin "oglum atlet giy, terini ceker" geyigine ragmen giymedim...
giyilmesin de abi :)

  • erbay  (23.01.15 01:06:36)