farenin sol tuşu basılı tutuyormuşum gibi davranıyor ?

efeğm hörmetler. bir adet teknolojik farem var ama son günlerde garip davranmaya başladı. hani bir kelimeyi sol tuşa basılı tutarak işaretliyoruz ya, öyle bir kastım olmadığı halde o hareketi yapmışım gibi davranıyor. ya da ne bileyim tek satırı seçmek isterken bir anda tüm sayfayı seçiyor falan böyle saçma sapan takılıyor.

bi yerine su falan mı kaçırdım bilmem ki ? arada elim terliyor kullanırken ama başka sebep olabilir mi ? performance mx lan bu mouse !!

:(

mousu değiştir, sol tuşun altında esneyen bi klips var o kırıldığı zaman oluyor böyle.

  • masa penisi  (22.01.15 17:20:32)
Geçmiş olsun, çöp.

  • razvan rat  (22.01.15 18:00:41)
sağolun be !

:'(
  • kuul  (22.01.15 18:06:10)
neyse sanırım cevabı kendim buldum. belki bir zaman başkalarının işine de yarar diye yazayım. bir kere bu yaygın bir problemmiş. değişik çözümleri olduğu yazılı. birisi mouse'u açıp masa penisi'nin de dediği gibi sol tuş altındaki zımbırtıyı değiştirmek. acemiler için zor olabilir belki. diğeri de şu programı çalıştırmak. önemli ölçüde çözüyormuş problemi

www.experienceit.pl

forums.logitech.com
  • kuul  (22.01.15 18:14:22 ~ 18:17:15)
@kuul favoriledim

bol mouse eskiten benim için de ileride lazım olabilir :)
  • razvan rat  (23.01.15 10:53:38)