5 puan için bütünlemeye girmek ?

Selamlar efenim;

şimdi ben 69 alıp CB ile geçtiğim 5 kredilik bir dersin bütünlemesine girip yükseltmeyi denesem mi diyorum ? Bildiğiniz gibi CB alınca katsayısı 2,50 ama 74 ten itibaren BB nin ki 3,00. Benimde yurtdışı master olaylarından dolayı not ortalamamı 3 üzerinde tutayım diyorum. Ama gel gör ki emin de değilim bütünlemeye girsem yükseltebilirmiyim.

Kısacası çıkmazlardayım, bir el attıverin, yorum yapıverin, akıl veriverin!

etme

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (19.01.15 21:51:32)
düşer bence o ders. ben dd dersi bile ff e düşürüyorum bütte.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.01.15 21:57:00)
bence büyük risk.

  • tosunpasa  (19.01.15 22:03:30)
yahu birde şöyle ikna edici cevaplar yazın, açıklayın, siz olsaydınız neden girmezdiniz?

  • nurigagarin  (19.01.15 22:09:49)
cb ile büte girebilir misin önce onu bi araştır çoğu okul böyle bi duruma müsade etmez

  • the game  (19.01.15 22:15:47)
@thegame girebiliyorum, eminim.

  • nurigagarin  (19.01.15 22:21:08)
sınav tarihinin ne zaman olacağıyla alakalı olarak girip girmeme kararı alırdım. bir de öyle bir çalışırdım ki, en az 90 alırdım. bu riske giriyorsam eğer. yani, 1 hafta sonraysa, hayvan gibi çalışacağıma ve hoca ne sorarsa sorsun yapabileceğime inanırsam girerdim, anca öyle.

ek olarak, yahu cb ile büte nasıl giriliyor ya? sizin sistem vize + final + büt değil, vize + final + final
  • dead and broken  (19.01.15 22:45:16)
lan bütünlemeye sadece ff olan derslerden girmiyor muyuz? beni mi yedi bu millet? vay anasını ya. 6 kredilik dersim cb kaldı. bilsem onu şeyapardım.

  • canercuxy  (19.01.15 23:03:53)
Okuldan okula degsiir girebilme durumu. Ytu'de dc ve alti ile bute girebilirsiniz. F0 ise giremezsiniz.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.01.15 23:23:47)
Arkadaslar büte not yükseltmek amacı ile de girilebiliyor, öğrenci işlerinize bir sorsanız bence birçok okul buna izin veriyordur.

  • nurigagarin  (19.01.15 23:30:02)
dokuz eylül mühendislik fakültesinde ff veya fd değilse notun büte falan giremiyorsun.

  • bad motherfucker  (20.01.15 03:22:36)