aramızdaki grafikerler

yeğenimin doğum günü için bişiler yapalım diyoruz. var mı ben yaparım yea nolcak diyen bi grafiker arkadaş.

battal gemalmaz var kesin yapar o
(çok pis iş kitlerim)

  • emirkulu2  (19.01.15 20:12:24)
o kim ki hacu?

  • spirit crusher  (19.01.15 20:17:57)
Yaparız efenim. detayları verin, yarın birşeyler çalışırım.

  • battal gemalmaz  (19.01.15 20:21:49)
Ben çaardımmı gelir saolsun asdsfd

  • emirkulu2  (19.01.15 20:28:15)
emirkulu o zaman bi tiki hakettin aslkjfsa. görüştüm şimdi yardımcı olacak saolsun.

  • spirit crusher  (19.01.15 20:36:32)
işimizi bedavalaştırdığın için kaybedeceğim tüm paralar senden çıkar umarım battal gemalmaz

  • michael_knight  (19.01.15 21:53:51)
Ben burda insanların ufak tefek yardım isteklerine yanıt verince siz iş kaybediyorsanız, hakkaten acınacak durumdasınız demektir. Ne kadar kaybediyorsanız söyleyin ben vereyim.
Benim böyle ufak tefek arkadaş ricalarından para kazanmak gibi bir misyonum yok, bu tarz işlerden gelecek paraya ihtiyacım da yok. Burada bu şekilde yardım isteyen insanları para kaynağı olarak görüp mezar soyguncusu gibi davranmak bana göre değil. Duyurudan iş gelsinde yapalım diyecek kadar düşmedik.
Gidin nefretinizi başka yerde kusun lütfen.
  • battal gemalmaz  (20.01.15 09:23:58)
işi bilen adama dokunmaz ufak tefek şeyler. ccc battal reyis ccc

  • emirkulu2  (20.01.15 09:46:04)