hakkaten sarelle daha güzelmiş ya

geçen biri duyuru açmıştı. sarelle varken ne bu nutella manyaklığı diye. markette ikilisini 15 liraya görünce aklıma geldi aldım geldim.

aynen şu an sarelle gaşıklıyorum bu baya baya daha güzelmiş.

nutella sözlükçülerin olsun, sarelle de duyurunun olsun diyorum katılır mısınız?

sarelle yerken minderden düşen duyurucu piçten sevgiler

sarelle <3

  • mutevazi  (19.01.15 19:30:12)
ikisi de ve hatta tüm kakaolu fındık ezmeleri yağdan ibaret. hiçbirini sevmiyorum.

  • ludovico  (19.01.15 19:31:41)
hocam sagra'nin butun urunleri piyasadaki bir cok cikolatali urunden guzel ve kaliteli.
glikoz surubu yok icerisinde bir kere.

coluk cocuk rahat rahat yiyin.
  • ugi the slayer  (19.01.15 19:38:01)
farkında olun diye söylüyorum, sarelle manyaklığı nutella manyaklığına yaklaşmak üzere. 2 gün sonra biri çıkıp "hageten çikorella daha güzelmiş ya, amma abarttılar sarelle'yi" diyecek.

damak tadı denen bir şey var, sen sarelle'yi beğenmişsin afiyet olsun. ben de bitterine bayılıyorum mesela ama lütfen, kimsenin olmasın sarelle. gerekirse sadece biz bilelim ama insanlar "ufh sarelle chok mainstream yhaa" diyip dolaşmasın.

yani, katılmam.
  • baba jo  (19.01.15 19:42:38 ~ 19:43:10)
Sarelle alırım hep ve gerçekten daha lezzetli.

  • odiyus  (19.01.15 19:45:15)
yaa sarellenin ben çocukken kavanozda değil bardakta olanları vardı. anamın evinde hala daha bardak olarak kullanılıyorlar. o zamandan beri sarelleciyiz. duyuruyu iki kez cevaplamıs oldum ama olsun, çocukluğuma döndüm.

  • mutevazi  (19.01.15 19:48:45)
Peripellayi dene abi o da baya guzel :D

  • Solem2  (19.01.15 19:59:39)
halisellayı denememişsin daha.

  • cemiyetin unlu simasi  (19.01.15 20:03:10)
Uff gece gecee nerden bulcazz . Saralledir nutelladir cokokremdir hepsi olur

  • photo85  (19.01.15 20:03:30)
Edit : alakasiz da afyonda bi firma hashastan saralle gibi bisi yapmis. O da cok super

  • photo85  (19.01.15 20:04:17)
Yalnız çok yiyince içim bayıldı şimdi de kaşara dadandım bastırsın diye. Eski kaşar da güzel bişi ya iyi ki turkiyede doğmuşum dediğim nadir sebeplerden biri valla

O dediklerinizi de denicem yazın yazın

Edit: foto onu nasıl getirtiriz ya hayal edemedim güzeldir ya
  • emirkulu2  (19.01.15 20:07:27 ~ 20:08:28)
torku banada yiyom ben. çok süper.

  • efreet sultan  (19.01.15 20:21:07)
daha guzel ama fiyatı 3 katı
nutella fp

  • partizan  (19.01.15 20:49:53)
Torku banada kidz diye bir şey var o da güzel, ama bence Nutella'daki yoğunluğa en yakını Sarelle'de.

  • blues buzz  (19.01.15 20:50:03)