bir insan

neden avmnin bisiklet parkına parkedilmiş bisikletin yumuşak selesini çalar ki? sıfırı 20 lira zaten. ne yapabilir ki onunla?

temsili resim image5.sahibinden.com

suriyeli olabilir. irkci miyim neyim ama mantikl gibi. tamam belki suriyeli degil ama gercekten fakir biri.

  • charlotte blanc  (19.01.15 14:40:18)
maksat çalmak olsun.
ihtiyacı olduğundan değil, kolayca çalabildiği için çalmıştır.

  • innerbliss  (19.01.15 14:42:34)
ipne bi tane değilki s... öldüresin. huy işte, çalmak için çalmış.

  • battal gemalmaz  (19.01.15 14:43:56)
Serefsiz cunku.

Charlotte suriyeliyle ne alakasi var abi.adamlar kacip gelmis bisikletinimi getirmis buraya.bizim hirsizimiz bu.alip kendi bisikletine takacak ya da bakti calinacak bir sey caldi.elinde dolastirip dolastirip cope atacak.
  • cizgilipijama  (19.01.15 14:45:29)
Bazı insanlar sırf başkasına zarar vereyim de gerisini ne olursa olsun düşüncesinde. İhtiyacı olsun ya da olmasın bir şekilde zarar vermek istemiş. Yoksa seleyi alsa ne yapacak, götürüp bisikletine takacak hali yok.

  • arockm  (19.01.15 14:45:52)
2.media.collegehumor.cvcdn.com

dalga geçmiyorum, bu da ihtimal dahili.
  • emirkulu2  (19.01.15 14:47:21)
bir ara çingene mahallesine çok yakın bir yerde oturdum. bir sabah kalkıyorduk kaldırımın bir tarafındaki arabaların hepsinin sağ aynası kırık. iki hafta sonra bir bakıyorduk sol tekerlerin hepsi şişlenmiş. 90 küsür model bir mustang vardı atını söküp çalmışlardı. servet düşmanı çok bu ülkede. bisiklet selesiyle iyi kurtarmışsın derim

  • argent dawn  (19.01.15 14:48:27)
silikon sele örtüsü... tam kız işi bi aksesuar.

  • namus ninjası  (19.01.15 14:51:00)
Sırf canı sıkıldığı ve bisiklet görmeye alışkın olmadığı için bile yapmış olabilir.

  • aychovsky  (19.01.15 14:52:19)
Büyük bir insanın yapacağını sanmıyorum. Bir çocuk-genç hahaha alayım ben bunu kendi bisikletime takarım demiştir.

2 sene önce erenköyde evin otoparkında kilitli olan bisikletimizin selesi çalınmıştı. Bisiklet sürmeye inip de seleyi göremeyince şok olmuştum. Sizinki insaflıymış oturcak yer bırakmış. :)
  • okuyamıyom ben ya  (19.01.15 14:52:37)
kleptomandir belkim

  • der meister  (19.01.15 15:04:31)
O.c olmak icin bahaneye gerek yok, insanin icinde olcak, onlarda pustlugun picliginin pesinde iste ellerinden ne gelirse.

  • selam  (19.01.15 15:43:40)
benim kayınpederin de selesini çalmışlar geçenlerde, sele çetesi var demek ki nm.

  • devorgilla the gunslinger  (19.01.15 15:47:08)
Benim evin önünde arabanın dikiz aynası kapağı çalındı. Dandik plastik bir şeydi.
Oluyor yani böyle şeyler, adamların nedene ihtiyacı yok.

  • johan sebastian  (19.01.15 15:48:24)