İsmek Yenibosna'ya nasıl gidilir?

Çıkış yerim Fatih. Edirnekapıdan metrobüse binerim Yenibosna durağında inerim diyorum, peki sonra neye binmem gerekiyor? Civarı bilenlerin yardımına muhtacım tşk

Şu da gideceğim yerin şeysi www.google.com

yenibosnadan taksi 7-8 tl yazar koçtaşın yanında taksiler olur hep

  • basond  (17.01.15 18:50:36)
basond ben buraya haftanın iki günü gidip gelcem, hep taksiye binersem aç kalırım

  • emirkulu2  (17.01.15 18:53:31)
aktarma yapmaniza falan gerek yok. evinizin onunden 31E ye binin ismek in onunde inebilirsiniz.

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (17.01.15 18:54:33)
Hocam fatih itfaiye durağı var sık olarak geçmez ama 31E' ye binip yenibosna merkez camii durağında inersen tam ismegin kapısının önünde inmiş olursun. Olmadı metro/metrobüs ile şirinevler' e gelip sirinevlerden 98B 31 ve yine 31E otobüslerinden hangisi denk gelirse ona binip yenibosna merkez camii durağında inersen ismegin kapısının önünde inersin

  • totalstation  (17.01.15 19:00:12)
al o zaman
prntscr.com

yenibosna metro durağı ile cami durağı arası hatlar.
www.iett.gov.tr

edit buda fatih durağı ile ismek arası hatlar
prntscr.com
  • basond  (17.01.15 19:00:31 ~ 19:02:21)
metrobüsten inip yürüyün, en fazla 10 dk orası. dümdüz yol. zaten otobüsler o kadar sık geçmiyor. ayrıca o yolda trafik olur. her türlü yürümek mantıklı.

  • arphenion  (17.01.15 19:02:43 ~ 19:03:46)
Otobüs diyen arkadaşlar, burada yenibosna merkez Camii diye durak yok ama??

mobil.iett.gov.tr(KUYUMCUKENT)---EM%C4%B0N%C3%96N%C3%9C-%C4%B0ETT-Otob%C3%BCs-Sefer-Bilgileri-ve-Duraklar%C4%B1
  • emirkulu2  (17.01.15 19:14:19)
ismek in onu tek yon oldugu icin eminonu yonune giderken yan caddeye gecmeniz gerekir. yani ismek e gelirken merkez camisi duraginda inersiniz donuste ise yan caddeye yuruyup oradan binersiniz. yan cadde dedigim fatih caddesi, 4 5 dakika yurume mesafesi

eminonu kuyumcukent yonune bakarsaniz cami duragini gorursunuz.
  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (17.01.15 19:20:18 ~ 19:21:17)
O durağın ismi değişmiş sanırım ne olduğunu biliyor musunuz?

Edit: Hııııı

Edit2: Süpersiniz hepinize ayrı ayrı teşekkürler iyi ki varsınız
  • emirkulu2  (17.01.15 19:22:05 ~ 19:24:08)
ben durak yazmadım haritadan tikledim kendisi buldu o durağı cami durağı yazınca bulamadı

  • basond  (17.01.15 19:23:56)