Sadece uyuycaz ama tamam mı

Ya bir kız var, daha önce hiç başbaşa kalmamıştık. Finaller bitti ya, demin ona mesaj attım. Evde kimse yok, gelsene bize film izler yatarız, sabahta mudo da menemen falan diye.

bu kızda bana; geliyorum ama sadece uyuycaz, yaramazlık yok diye.

ya ben bu kızla sevişmek çok istiyorum ama gerçekten amacı o değilse evime gelen kıza sapıklık yapan biri olarak anılmak istemem.

umayım mı bişeler, yoksa harbiden sabah menemen yemeye mi gitçez? çok heyecanlandım ya.

edit: Edit: Biraz moraalim bozulduğu için geç yazıyorum kusura bakmayın.
Durum şu; ya bu kız benim sevgilim değildi, kore, japon dizi filmleri üzerine arkadaş olduğumuz kampüsten bir kız ama bu kız vücut ve güzellik olarak hep hayallerimi süslüyordu.

Bu kıza finaller biter bitmez mesaj atmıştım gel bize kore filmi izleyek diye. sonra biliğiniz süreç..

Neyse moralimi bozan şey ise. Bu kız geldi yedik içtik, hariden filmi izledik :S baktım bu hala film arşivi ile ilgileniyo tık yok. Dedim ben yatıp zıbarıyorum sen istediğin kadar takıl oturduğun yere uyursun iyi geceler.

Sonra yatağa yattım, bi 10-15 dakika sonra bu odama geldi. Utanmıyor musun sen iki kişilik yatakta tek başına yatmaya bakim diyerek yanıma girdi, sonra arzuladığım kız yanımda ve bu kızı çıplak görmek rüya gibi birşeydi benim için.

Moralimi bozan kısım şu; yatak var, çıplak güzzel kız var, benimki yok:S evet arkadaşlar ben bu kızla ilişkiye giremedim, kalkmadı alet, neden bilmiyorum, oysa çok isteemiştim ben bunu. dün bi arkadaş keşke evde viagra veya cialis bulundursaydın kanka dedi. yani sizin anlicanız kıza rezil oldum, menemen de yalan oldu. sabah biraz muhabbetten sonra görüşürüz dedi gitti kız.

Bi daha onu çağırabilir miyim, gelir mi, gelse bile yapabilir miyim bilemiyyorum. neyse ben kaçayım. teşekkürler herkese. moralim harbiden bozuk, okulda yok göremiyoum kızı, dün whatsapp dan mesaj atmış ben animeye sarddım galiba, artık filmler kesmiyo beni diye..sanki hiç birşey olmamış aramızdkai gibi, ne alaka şimdi anime faalan. neyse öyle işte.

Sadece uyuycaz diyorsa pesin pesin o senden once tum olasiliklari dusunmus ve istemedigine karar vermistir zaten. Yine de duruma gore tavri degisebilir. Bi anda aksi bi karar verirse kendisinin sana belli etmesi gerek zaten. Takma fazla ;)

  • Solem2  (15.01.15 20:03:51)
Ya olm mudoda menemen ne git adam gibi masrafini yap duzgun masa hazirla kiz uyanmadan abvmesin ya

  • Solem2  (15.01.15 20:04:40)
Hatunun karakterine göre değişir. Bana menemen yemeye gidecekmissiniz gibi geldi ama belli de olmaz sana güvenip gelmiş olma ihtimalinin düşüklüğü de menemen yiyemeyecekmissiniz izlenimi doğurdu. Hakkında hayırlısı

  • bokmuhendisi  (15.01.15 20:04:52)
kızı kırma, utandırmma huzursuz etme. kızın sevişesi yok demekii öyledemiş. belki müsait olmadığı durumları vardır da o yüzden öyle demiştir.

sakın kız gelince ısrar etme. gerçekten çok iğrenç bir duruma düşürürsün kendini. o an insan düşünemiyor ama sonrasında kafaya dank ediyor.

bırak kız gelsin kardeşim. ayarla bi film izleyin. sonrada sarılın uyuyun. iyi geceler öpücü al bi tane kokulusundan.

sonra yine sevişirsiniz.
  • saturn  (15.01.15 20:37:44)
oncelikle rahat ol. Muhtemelen sevisirsiniz. Film bitti, hala bir sey olmadiysa zorlama, yat uyu.

  • sckxyss  (15.01.15 20:43:40)
hazırlık hiç yapmamışsın. böyle bir beklenti içine girmen yanlış. mesela film ne? alkol niye yok? yiyecek bir şeyler var mı afrodizyak etkisi yaratan? gibi.

duruma göre değişmekle birlikte şu an menemene doğru gidiyorsunuz. ama belli de olmaz.
  • secilmis uye  (15.01.15 20:48:18)
sevişemesen bile menemen de yeterince iyi lan. heyecanlanmakta haklısın köftehor.

  • namus ninjası  (15.01.15 20:53:22)
Sapık olarak algılanmaktan korkuyorsan muhtemelen yarın sana menemen yolları gözüktü :)

İşini bilen erkek sapık olarak gözükmekten korkmadan sapıklığını yapar.
  • turkuaz  (15.01.15 22:55:58)
öyle diyenleri çok gördük bu lafa takılma. evine geliyorsa her zaman bir şans vardır. hee gerçekten sevişmeye de bilir ama bu mesajdan kesin sonuç çıkmaz.

  • Neill  (15.01.15 22:59:10)
Bir ilave daha yapayım.Yaramazlık yok diyen kızın sevişme ihtimali hiçbir şey demeyene göre daha fazladır.

  • turkuaz  (15.01.15 23:03:32)
kız bakireyse zor.
bakire değilse bugün olmaz yarın olur. o da merak ediyordur zaten senin nasıl seviştiğini.

  • eskiden sizofrendim simdi iyiyiz  (15.01.15 23:08:40)
o heyecanın tadını çıkar-çıkart sakın zorlama kızı dirayetini koru kardeşim ;)

  • bluebey  (15.01.15 23:23:11)
Hormonlar senin yerine iş görür ama şimdiden "Sadece uyuyacağız" diyen birinin sadece uyumadıktan sonra söyleyecekleri çok başını ağrıtabilir. Hazırlıklı ol "Neyiz biz şimdi" ve "Seni şunlarla tanıştırayım mı"ya.

Aklıma geldi, bir ihtimal regl olabilir. Baştan bu şekilde uyarıyor olabilir. Sonradan sürpriz olmasın anlamında.
  • aychovsky  (15.01.15 23:29:41 ~ 23:31:21)
sevişirsin olmadı menemen yersin.

her sonuçta kazançlı çıkıyorsun, köftehor seni:)
  • wilhelmwasmuss  (15.01.15 23:32:28 ~ 23:35:06)
aychovsky +1. ayrıca turkuaz +1.
epilasyon yapmamış falan da olabilir. aslında saçmalamazsan büyük ihtimalle sevişirsiniz, ama sen saçmalayacak gibi duruyorsun.
epilasyon, regl gibi durumlar varsa yiyişmede kalırsınız.
bir de ilişkinizin adını "berkecan" koyun, yeni nesil olsun:)
  • yalnux  (15.01.15 23:51:04 ~ 23:52:39)
klasik bir laf var. ateşle barut yan yana durmaz diye.

hatırlatmak istedim.
  • altiustuatom  (15.01.15 23:58:18)
Bu işin püf noktası, beraber bir şeyler yaparken şakayla karışık hatun kişinin poposuna bi şaplak at. Hatun olumlu tepki verirse güzel, biraz daha atik davranabilirsin, ama saçma sapan triplere girerse boş ver, menemenin tadını çıkart.

Ha ayrıca, kadınların sağı solu belli olmaz. Gece üşüdüm diye yanına gelir, sonra sen sarılınca suçlu çıkarsın, dikkatli ol.
  • ugi the slayer  (16.01.15 00:43:21)
Yumuşak geçiş yapacaksın.

  • arnold schwarzeneger  (16.01.15 08:04:17)
sonucu merak ettim.

  • laranja  (16.01.15 08:21:39)
  • emirkulu2  (16.01.15 08:26:48)
(sadece uyudular)

  • piremses  (16.01.15 08:50:28)
Ee noldu?

  • KaraSakall  (16.01.15 09:09:18)
menemen bitmedi hala galiba:)

  • laranja  (16.01.15 10:17:01)
kız o kadar da istekli olduğunu göstermemeye çalışmış bence. niyeti varmış ama senin tavrına göre hareket edecekmiş gibi geldi. ve kesinlikle turkuaz +1

ösym yerleştirme sonuçları gibi sayfayı yenileyip bekliyoruz.
  • kahin ahtapot paul  (16.01.15 10:23:00)
menemen diyip durmayın canım çekti lan
oha ya cuma vakti her yer kapalıdır şimdi alacaanız olsun

  • emirkulu2  (16.01.15 10:58:24)
geliyorum'dan sonrasını okumadım..
sen gelmiş'sin zaten gardaş..

  • ademolog  (16.01.15 12:42:06)
halen bir cevap yok

  • laranja  (16.01.15 14:21:14)
"milyonlarca duyurucu tek yürek oldu, o cevabı bekliyor!"

hürriyet gazetesi manşeti.
  • piremses  (16.01.15 14:25:14)
cevapları okurkene duyuruyu unuttum menemen kaldı bir tek aklımda ya

  • delirium  (16.01.15 18:17:52)
Kanka nabtınız :))

  • Solem2  (16.01.15 18:19:55)
(7. posta alayı)

  • anonymice  (16.01.15 18:21:50 ~ 18:22:19)
Uyanmadılar bence henüz :)

  • cunupkral  (16.01.15 22:18:24)
Bence arkadaş buz dolu bir küvette tek başına baygın vaziyette yatıyor şu an :/

  • KaraSakall  (16.01.15 23:48:20)
Cok gicik oldum lan. soru sorup kacmaca, guncelleme vermemece filan. bunlar iste hep seks.

  • yirtik foto  (17.01.15 08:48:07)
lan cevap versene tüm herkes bunun cevabını bekliyor

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (17.01.15 14:13:42)
hııaammınaa bende merak ettim. lan ?

  • kahcob  (17.01.15 18:21:13)
lan ben de merak ettim bak şimdi.

  • semsettin  (17.01.15 21:22:49)
Öldüler herhalde...

  • cunupkral  (17.01.15 23:34:59)
sadece uyuycaz diyen kızlara dikkat etmek lazımmış bu durumdan bunu öğreniyoruz.
r.i.p shenmuee

  • kahin ahtapot paul  (18.01.15 06:33:39)
sek rezillik ya, adamın biri potansiyel sevişme alarmına geçti.

2 gün oldu, seviştiyse seviştiyti, olmadıysa olmadı. herkes haber bekliyo :))

ne yaptıysa yaptı adam, gidin işinize bakın, hadi benim sevişmelik durumum yok kız arkadaş ya da potansiyel kız arkadaş, şuralarda vakit öldürüyorum, size noluyo, rahat bırakın adamı:)

aman neyse ben yeni kalktım zaten, gideyim kendime bi menemen yapayım:)
  • wilhelmwasmuss  (18.01.15 11:56:46)
Özellikle 2 gündür bakmıyorum. heyecanlı olsun diye ama adamdan hala ses yok. Ayıp bu yaptığın.

  • laranja  (18.01.15 16:38:39)
takipteyim

  • heee  (18.01.15 16:43:32)
laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

  • namus ninjası  (18.01.15 17:45:31)
Seviştik dese tüm duyurucular sigara yakacak

  • corneillus  (18.01.15 17:53:35)
sözlükten ulaşın, buraya bakmadığı belli adamın.
sonucu öğrenen de yazsın buraya asdfghjklş

  • hain kostokk  (18.01.15 17:54:02)
oha ben de çok merak ettim sonucu :D:D:D

  • füt  (18.01.15 17:54:54)
kimse şunu paylaşmamış:

static.visplash.com

ya da şunu:

i.imgur.com
  • nawar  (18.01.15 17:59:36)
kış uykusundalar, uyandırmayın...

  • selam  (18.01.15 18:00:06)
ama sadece uyuyacağız = merak etme sevişeceğiz

  • reso aga  (18.01.15 18:00:31)
İki gün önce Çakallı'da görenler olmuş.

  • istege bagli sigortasiz  (18.01.15 18:04:28)
habere cikacaklar, menemen yeme ayagina, ac kalan geynj cift ekiplerce soguk suyla ayrildi diye.

  • yirtik foto  (19.01.15 21:50:48)
tamam beyler ya çocuk sikti öldü sonra da bunu tutukladılar cinayetten amk inmedi sağ frameden sittimini duyurusu ya

  • Solem2  (19.01.15 21:51:48)
bunları okuyup okuyup bizimle eğleniyor olmasın?

  • laranja  (20.01.15 08:08:50)
Sitenin aktif kullancısı değil, sordu gitti. Bir daha birkaç aya görüşürüz artık :)

  • aychovsky  (20.01.15 11:14:09)
adam sevişebilmek için bir umut sordu sonra gitti. tek bir tik bile atmamış zaten. öte yandan duyuru efsane olma yolunda ilerliyor gibi :D

  • nawar  (20.01.15 13:01:04)
evinden aldıralım derim

  • emirkulu2  (20.01.15 13:02:18)
sözlükten mesaj attım kendisine haber bekliyoruz diye.

  • cannibal corpse  (20.01.15 13:34:29)
anaa tik!!! şşş anlat kısss

  • emirkulu2  (20.01.15 13:34:59)
Edit: Biraz moraalim bozulduğu için geç yazıyorum kusura bakmayın.
Durum şu; ya bu kız benim sevgilim değildi, kore, japon dizi filmleri üzerine arkadaş olduğumuz kampüsten bir kız ama bu kız vücut ve güzellik olarak hep hayallerimi süslüyordu.

Bu kıza finaller biter bitmez mesaj atmıştım gel bize kore filmi izleyek diye. sonra biliğiniz süreç..

Neyse moralimi bozan şey ise. Bu kız geldi yedik içtik, hariden filmi izledik :S baktım bu hala film arşivi ile ilgileniyo tık yok. Dedim ben yatıp zıbarıyorum sen istediğin kadar takıl oturduğun yere uyursun iyi geceler.

Sonra yatağa yattım, bi 10-15 dakika sonra bu odama geldi. Utanmıyor musun sen iki kişilik yatakta tek başına yatmaya bakim diyerek yanıma girdi, sonra arzuladığım kız yanımda ve bu kızı çıplak görmek rüya gibi birşeydi benim için.

Moralimi bozan kısım şu; yatak var, çıplak güzzel kız var, benimki yok:S evet arkadaşlar ben bu kızla ilişkiye giremedim, kalkmadı alet, neden bilmiyorum, oysa çok isteemiştim ben bunu. dün bi arkadaş keşke evde viagra veya cialis bulundursaydın kanka dedi. yani sizin anlicanız kıza rezil oldum, menemen de yalan oldu. sabah biraz muhabbetten sonra görüşürüz dedi gitti kız.

Bi daha onu çağırabilir miyim, gelir mi, gelse bile yapabilir miyim bilemiyyorum. neyse ben kaçayım. teşekkürler herkese. moralim harbiden bozuk, okulda yok göremiyoum kızı, dün whatsapp dan mesaj atmış ben animeye sarddım galiba, artık filmler kesmiyo beni diye..sanki hiç birşey olmamış aramızdkai gibi, ne alaka şimdi anime faalan. neyse öyle işte.
  • shenmuee  (20.01.15 13:37:56)
anime ortamından kız kaldıran ilk kez gördüm. yazıklar olsun sana animecilerin yüz karası

iyi olmuş
  • emirkulu2  (20.01.15 13:40:15)
Hahah komik ama yanlış anlamayın da nedense inanmadım bu hikayeye

  • ssyumusakg  (20.01.15 13:40:31)
moralimiz bozulmasın diye böyle sikko bi hikaye anlattığın için teşekkür ederiz.

  • docrivers  (20.01.15 13:43:58)
ouch charlie!

  • nawar  (20.01.15 13:44:45)
cool story.

  • fransizkalanadam  (20.01.15 13:48:10)
gr8 b8 m8 i r8 8/8

  • namus ninjası  (20.01.15 13:54:32)
ahahaha hikayeye inanmadım ama iyi güldüm yorumlara.

  • doxanikee  (20.01.15 14:06:45)
tüm anime serilerini torrentten indir. sonra kızı çağır gel anime günü yapacağız de.

atıyorum hiç kalmadan 5 saat falan. 2. şansını yarat böyle.

kız sana yolu göstermiş, hiç durmadan koş o yolda :)
  • c1b2k3  (20.01.15 14:43:18 ~ 14:53:04)
pis işlerinize animeyi alet etmeyin :/

  • emirkulu2  (20.01.15 14:49:14)
hikaye doğruysa kız bence sana whatsuptan bu mesajı atarak açık kapı bırakmış. kaçırma derim.

  • laranja  (20.01.15 15:11:51)
Sapı yanmayan menemen tavası aldım de, kız mesajı alır.

  • istege bagli sigortasiz  (20.01.15 15:29:04)
menemeni unut, bir daha bahsini açma, kızın ilgisini farklı -izlemediğini düşündüğün- bir anime ile kendine tekrar yönelt, tüm yeme-içme olayını akşam buluşmasına göre ayarla, biraz alkol falan da bulundur keyfine göre, öyle hemen de atarlanma ben yatıyorum falan diye bundan sonra, daha yatak odasına geçmeden ayarı vermen veya alman ümidiyle, başarılar dilerim.

  • candanag  (20.01.15 15:52:38)
biraz daha heyecan katsaydın hikayene harika kitle yakalamıştın alır yürürdün.

  • bluebey  (20.01.15 20:16:52)
işte hep burayı boşladığın için. Zamanında yazsaydın buraya :)

  • cunupkral  (21.01.15 10:32:35)
öyleyizdir

  • emirkulu2  (21.01.15 11:57:38)
cool story bro

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (21.01.15 12:03:35)