Yani çıkan bu dublaj modasındaki videolara gülüyor musunuz?

Bana komik gelmiyor herkes paylaşıyor falan çok moda oldu,
siz ne düşünüyorsunuz?

Peşinen söyliyim yapmak isteyenler yapsın umurumda olmaz sadece komik gelmiyor bana hepsi bu.

babamın bir arkadaşı yapmıştı, 40 yaşında adam, o yapınca komik olmuştu. kalanı bok gibi bence.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (13.01.15 20:03:42)
senkronu duzgun olunca komik olabiliyor bazilari, ama sadece bazilari.

  • vudin  (13.01.15 20:05:55)
isin garibi neden komik olması gerek ve bu uygulama nasıl tuttu anlamıyorum. saçma sapan videolara eğlendikleri yetmiyormus gibi simdi de cilasını çekiyorlar resmen.

  • ufukcel  (13.01.15 20:09:33)
yeni modadan ne kastettiğini pek anlamadım, lakin dublaj modası çok önceden beri var. absürd dublaj giydirimi denilebilir. zamanında buradaki örneklerle yıkıldık, dilimize pelesenk oldu bir çok diyalog.
www.aktuelnet.net

  • secim  (13.01.15 20:12:09)
@secim: dubsmash'ten haberin var mı?

  • oymak beyi  (13.01.15 20:14:45)
Komik değiller ama eğlenceli bazıları. Millette ne özgüven var anasını satayım ben ona şaşıyorum.

  • cannibal corpse  (13.01.15 20:15:21)
olayı anlatmaya çalışırlarken gösterilen 4, meireles ile birlikte 5 tane gördüm. sadece 1 tanesinde güldüm. o da yapanla alakalı tabii. yoksa hiç komik olmadığını düşünüyorum.

bu arada secim'in verdiği ddt örneği bambaşka bir şey. ddt filme montaj yapıyor bunların söylediği sen kendini video olarak çekiyorsun filmlerden, dizilerden şundan bundan başka ses sana dublaj yapıyor. ddt candır.
  • nawar  (13.01.15 20:17:10)
şu ana kadar güldüğüm hiç çıkmadı. tebessüm bile ettirmiyorlar abi :)
bu saçmalık zaten bu "konya yolundayım" diye salak bir film kesidi var sanırım ordan geliyor. onlar da hiç komik değil. anlamadım gitti millet yarıla yarıla gülüyor.

  • secilmis uye  (13.01.15 20:17:18)
Onun ne oldugunu bilmiyorum, bir ornek link verrbilirsen bakayim komik geliyor mu :)

  • delifaruk  (13.01.15 20:22:27)
ddt değil 8-9 sn lik videolar dubblaj uygulaması gibi bişey adı

  • basond  (13.01.15 20:31:45)
  • basond  (13.01.15 21:09:37)
'lütfen tutmasın' dediğim ne varsa tuttu arkadaş. bu da onlardan biri. herkesin gazı gidene kadar facebook'u açmayı düşünmüyorum.

  • sheridans  (13.01.15 21:13:18)
Sheridans + 1
Daha iki tane gördüm ama koşarak kaçılası geldi o ikisi de.

  • aychovsky  (13.01.15 21:28:08)
şimdiye kadar ekranıma 1 tane düştü. ona da kıçımla güldüm. böyle de elit bir çevrem var :)

  • kakao  (13.01.15 21:36:59)
@oymak beyi, ondan haberim yok. yeni bir akım galiba. inceleyim.

  • secim  (14.01.15 11:26:35)
aktuel.net'in ilk zamanlarki pilavdan dönüş vs vidyolarına anıra anıra gülmüştük konyalı olmamızdan mütevellit. diğerleri sarmadı sonra.

  • emirkulu2  (14.01.15 11:30:00)
internet kadar eski örnekler var, babun geyik var. nesi yeni moda?

  • namus ninjası  (14.01.15 11:41:42)
abi neden adamın dediği uygulamayı anlamıyorsunuz hala :)

adam sunlardan bahsediyor: www.youtube.com
  • ufukcel  (14.01.15 11:44:20)
bir arkadaşım yolladı. kıza tepki veremedim. :) bile diyemedim yani.

  • lily briscoe  (14.01.15 11:52:16)
dubsmash ne la? güzelmiş. nesini beyenmediniz lan?

  • namus ninjası  (14.01.15 11:54:04)
kuzenim her gün bunlardan yolluyor. İndirilmemiş bir sürü dublaj videosu doldu whatsapp. sinir bozucu ve çok gereksiz.

  • amelie poulain  (14.01.15 11:54:28)