Doğumgününüzde Böyle bir Pasta Alsanız

Ne düşünürsünüz? Bir arkadaşım Facebook'ta paylaşmış da. Çok saçma bir mesaj değil mi ya, komik desen değil, geyik desen o da değil. Sıradan olmamaya çalışırken çuvallamanın bir örneği bence.

Siz ne düşünürdünüz böyle bir pasta ile size "sürpriz" hazırlasalar?

pasta gelmiş. mesaj sikimde olmaz.

  • fukka  (09.01.15 20:30:13)
lisede ogrenci olsaydim gulerdim. o denli esprili

  • exlibris  (09.01.15 20:30:46)
kardeşim yapsa gülerim ama arkadaşlarımdan gelse çok bozulurum.

  • kuzey li  (09.01.15 20:32:05)
Al ye, der gibi olmus. Ergen arkadaşlara universite sinavinda başarılar diler, giderdim.

  • mandalina kokusu  (09.01.15 20:36:20)
kötü düşünmem adam düşünmüş pasta yaptırmış

  • basond  (09.01.15 20:41:30)
Bence de komik değil. Bu pasta bana gelse bozulur ama belli etmemeye çalışırdım. Çok acıklı olurdu.

  • buff  (09.01.15 20:41:58)
o pastayı popolarına sokardım

  • morta.c  (09.01.15 20:42:42)
komik olmuş bence çok samimi

  • bengi tonyukuk  (09.01.15 20:46:37)
ölye buna takacak bir insan değilim ama bence de komik değil. aynı dediğin gibi şuraya yazı yazmanın boku çıktı artık. millet marjinal olucam diye saçma sapan şeyler yazıyorlar.

  • secilmis uye  (09.01.15 20:57:36)
Notu böğürtlenli bir sosla falan yazmışlarsa yazıyı bıçakla kazır pastama sos yaparım, zira doğum günleri pasta yemek için bir bahaneden başka bir şey değil.

  • blues buzz  (09.01.15 20:58:22)
bence gayet sevimli bi pasta. ben abime yaptırdığım pastayı anlatayım alaturka tuvalet şeklindeydi, delik kısmında karamelden dışkı, kenarında da iki tane tuvalet terliği vardı, üzerinde de; ''sen nesin ki, pastan ne olsun caner bey...'' yazıyodu ve abim bu pastaya bayılmıştı, düşün artık.

  • 100 monkeys  (09.01.15 21:16:37)
Ahahağağağağağ keşke yapsalar

Süper rövanş alırdım ıhıhıhııııııı
  • emirkulu2  (09.01.15 21:50:55)