anime önerisi

böyle ağız burun yamultarak konuşuyorlar ya. ya da yerli yersiz bağırıyorlar. yahut da gereksiz bir göz büyümeleri falan. karikatürize etmeler. en nefret ettiğim anime tipleridir. steins gate, ghost in shell, cowboy bebop vb çok hoşuma gider onlar. bana böyle. vurdulu kırdılı olur. durağan olur. bir kaçanime önerseniz.

Berserk
Sonunda küfretcen kardeş garanti

Oççççççç gırifisuuuu
  • emirkulu2  (08.01.15 19:24:07)
onu izledim ya

  • kablelvuku  (08.01.15 19:27:30)
death note diyecem ama izlemişsinizdir diye düşünüyorum.

  • vercingetorix  (08.01.15 19:33:31)
Code geass. Once death note sonra bu.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.01.15 19:33:56)
welcome to nhk

  • yaraticilik0  (08.01.15 19:34:04)
allah sizi inandırsın izlemedim ben death note.. harbi ben önce onu izleyeyim

  • kablelvuku  (08.01.15 19:42:34)
çok ayıbetmişsiniz o zaman :))

  • vercingetorix  (08.01.15 19:51:33)
O vakit watanabeden devam

Samurai champloo
Zankyou no terror

Hmm... Shingeki no kyojin, sonraaa 1993 yılında çıkan Black Jack ovaları var.
İzlemediysen Black Lagoon geliyo aklıma. Kemonozume, Higashi no Eden, Detroit Metal city (bu sonuncu çok komik, diğerleri ya futuristik ya kırmalı dövmeli kanlı bıçaklı)
  • emirkulu2  (08.01.15 20:00:05)
bilimkurgu, distopik gelecek seviyorsanız, psycho-pass ve guilty crown izleyin. zankyou no terror da çok ilginç ve yetişkin konulu. hatta genel olarak seinen türü diye aratırsanız, daha ciddi, daha az göz büyümeli chibili animeleri bulursunuz. aoi bungaku, japon klasik korku/dram hikayelerinden oluşan bir seri. baya hoş. felsefe severseniz de xxxholic ilgi çekicidir.

  • alice practice  (08.01.15 20:05:15)
Oooo ulan keşke death note'u izlememiş olsam da en baştan aynı tadı alarak izlesem şimdi...

  • ruhi bir banyo  (08.01.15 20:13:20)
Seirei no Moribito

pek kimse bilmez ama ha-ri-ka
  • mesgul ve huzursuz  (08.01.15 21:28:11)