evde pilates yapmak

evde pilates yapamak niyetindeyim. ama o kadar çok üşeniyorum ki. evde bu işi yapanlar, kendinizi nasıl motive ediyorsunuz? işten geliyorsunuz yemek yapmak ve yemek lazım, yedikten sonra da ağırlık çöküyor. illa ki aç karnına mı yapmak lazım bu hareketleri? geçen yıl spor salonunda hoca eşliğinde yapmışlığım var, o zaman para ödediğim için zorla da olsa gidiyordum ve vücudumdaki değişiklik çok hoşuma gidiyordu. ama şimdi o kadar üşeniyorum ki. ama o kadar da çok istiyorum ki. bana bu salak koşturmacanın içinde kendinize nasıl vakit ayırdığınızı anlatsanız bile gaza gelebilirim bence.

sabah kahvaltıdan önce yapıyorum. çünkü akşam o motivasyonum olmuyor işten gelince.

pilates için blogilates'i öneririm bu arada. biraz farklı bir pilates tekniği kullanıyor ve çok hızlı etkisini gösteriyor.
  • pokerface  (06.01.15 10:23:13)
bizim gibi tembel ve üşengeçler için en doğru seçim spor salonuna gitmek.

  • kakao  (06.01.15 10:37:32)