blog takip ediyormusunuz,hangi blogger ları takip edelim ?

neyi okuyalım ,neyi okumayalım ?? önerilerinizi bekliyorum :)

www.banaisbul.com - kariyer, insan kaynakları, iş hayatı temalı blog.

www.mserdark.com - internet ekipler amiri lakaplı, Türkiye'nin en eski internetçisi.

www.hasanbasusta.com - sağlam felsefi, sorgulayıcı içerikler.
  • aradaki uzaklik  (06.01.15 09:15:37)
ben basit adamım öle sorgulayıcı içerik falan anlamam

yolunneresindeyim.blogspot.com.tr

because japonya!
  • emirkulu2  (06.01.15 09:21:26 ~ 09:21:37)
www.wesago.blogspot.com

  • charlotte blanc  (06.01.15 09:28:13)
beni takip edin :))

www.kelimelerbenim.com
  • straples  (06.01.15 09:34:59)
mserdark.com +1

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.01.15 09:36:33)
ilgi alanına göre değişir. çok farklı içerikler var çünkü.

  • d max  (06.01.15 09:47:56)
Ben artık okumak yerine vlog ya da video söyleşi tarzı şeyleri takip ediyorum.

TED'i zaten duymuşsundur, Türkçe altyazılı olması çevrene de izletebilmen açısından faydalı oluyor, illa izle diyeceğim ted konuşmaları şunlar;

Ken Robinson - Okul yaratıcılığı öldürüyor konulu ve şu ana kadar izlediğim en orantılı konuşmalardan biri. www.ted.com

Bunun dışında iki konuşması daha var onları da tarih sırasıyla izlersen çok fayda görürsün.

Elon Musk - Bu adamla ilgili hiç bir zaman yeterince bilgiye sahip olamayacaksın
www.ted.com

Mary Roach - Orgazm ile ilgili, kadınlara yönelik görünse de değil. İzlemende fayda var yine.
www.ted.com

Hatta al sana liste, sıkılana kadar tek tek izle;
www.ted.com

Türkiye'den takip edilecek video işler de şu sıralar yeni video çıkmasa da ve toplam içerik sayısına oranla kafa açıcı iş sayısı az olsa da bi'kafalar güzel bi' site.

Aziz Kedi'yi bi dinle mesela;
bikafalar.com

Çağrı Çankaya'yı da, biraz şansı yaver gitmiş olsa da mutlu olmak isteyince zorlanması gerektiğini anlatıyor mesela.
bikafalar.com

Yunus Günçe'yi de yeniden tanır gibi oluyorsun mesela;
bikafalar.com

40 Kişi var.

www.40kisi.com

Söyleşi / Ropörtaj kafası

Nedir? var

Çok tatlı;
www.dailymotion.com

Var işte yani, bayaa. Bir yerden başla bulursun devamını.

Video dışında tavsiyem
dekadanz.com Dekadanz a.k.a. eski 5posta
www.evrimagaci.org Evrim Ağacı
www.popsci.com Populer Bilim (İngilizce)

Daha da var da şimdi kim yazacak hepsini.
  • godless frog  (06.01.15 10:35:33)