Şu sıralar hangi kitabı okuyorsunuz?

ya da en son hangi kitabı okudunuz? beğendiniz mi?

insan lekesi (human stain) Philip roth.

fena değil. ilk kez okuyorum bu yazarı. kitap 1001 kitap listesinden.

kaliteli yazıyormuş kendisi. yoğun yazıyor, yavaş ilerliyor kitap.
  • mea maxima culpa  (04.01.15 14:17:07)
Gönülsüz Köktendinci;
beğendim.

  • dusmanimizkindirbizim  (04.01.15 14:20:39)
(Utanarak yazıyorum.) 1984'ü yeni okuyorum.
En son da Kitab-ül Hiyel okumuştum. Çok beğenmiştim.

  • nickini vermek istemeyen uye  (04.01.15 14:21:07)
Doğu yücel - güneş hırsızları

  • lilidance  (04.01.15 14:38:30)
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku. Düşünerek okuyorum.

  • EyLüL Kizi  (04.01.15 14:41:41)
Yaşadığım Gibi - Ahmet Hamdi

6 aydır falan okuyorum ama :)
  • nereye bu gidis  (04.01.15 14:51:12)
Kafamda bir tuhaflık, orhan pamuk. Yeni başladım sayılır simdilik iyi

  • purplee  (04.01.15 14:54:37)
elyesa bazna - çiçero'yu okudum, ben böyle casuslu, yalanlı-dolanlı mevzuları seviyorum. ama bu kitap biraz hatıra tarzı olsa da gideri var. ilgini çeker mi bilmem.

  • Nuwanda  (04.01.15 15:12:26)
kumral ada mavi tuna. güzel gidiyor

  • theworldismine  (04.01.15 15:28:56)
hayalet süvari - ray brock.

atamızı bir de yabancıdan okuyayım dedim ama üslubunu beğenmedim yazarın. kitap sarmadı malesef. zaten yeni yeni okuma alışkanlığı kazanmaya çalışıyorum ama zevk vermiyor kitap. ilerki sayfalarda hitler, mussolini vs. gibi adamlar olduğu için merak etmiyor da değilim ama bitirebilir miyim emin değilim.

bu arada sürükleyici kitap önerilerine de açığım. okuyacağım kitap okumayı sevdirsin yeter.
  • lionel andres  (04.01.15 15:31:33)
A Clash of Kings - George R.R Martin.
Dizi halt etmiş romanın yanında.
Ben son kitaba gelene kadar, George Amca yazar mı acaba yeni seriye romanlar?
  • pangea  (04.01.15 17:44:22)
yüzyıllık yalnızlık. ben de bi altı aydır falan okuyorum. :) daha doğrusu okuyamıyorum. çok sıkıcı yahu.

  • kakao  (04.01.15 18:18:45)
eric hobsbawm- devrim çağı

standart bir türk tarihçisinde asla bulunamayacak geniş bir perspektifle el almış, fransız ve ingiliz devrimini.

yorucu bir kitap ama değer.
  • wilhelmwasmuss  (04.01.15 18:39:07 ~ 18:40:19)
Orhan Pamuk, Kafamda Bir Tuhaflık. Eski romanlarındaki tadı çok alamıyorum gibi sanki, 250. sayfada falanım, bakalım nasıl gidecek...

  • mutlusismankedi2015  (04.01.15 21:29:04)
"Biraz kuantumdan zarar gelmez" Taa kac ay once aldim, epey karisik bir donem gecidikten sonra kaldigim yerden devam edecegim simdi:)

  • delifaruk  (04.01.15 21:38:56)