kombi basınç

Arkadaşlar basinci ayarladigimiz yeri ben ayarlayamiyorum. Yani o şeyi neyse adi döndüremiyorum, cunku gücüm yetmiyor. Düşüyor basinc yukseltemiyorum bu yüzden. Naoicam? Her seferinde servis mi cagiricam? Bu kadar niye zor döndürmesi. Gelen servis oyle kolay yapıyor ki. He diyorum cok kolay ya. Ama elime alıyorum. Yok olmuyor.

ters yöne döndürüyor olmadığına emin misin?

  • dahinnotha  (03.01.15 15:52:43)
dahinnotha doğru diyor, ters yöne çevirmeye çalışıyorsanız kırar mırarsınız mazallah. bana da öyle olduydu da yamulduydu.

  • nereye bu gidis  (03.01.15 15:53:58)
Saat yönünün tersi değil mi?

  • evc  (03.01.15 15:55:10)
musluktan farkı yok ki, musluk açabiliyor musun?

  • calzoncillos  (03.01.15 15:59:52)
Öbür tarafa deneyin? Benim eski evimdeki kombide ne kadar çevirsem de basınç artmıyordu meğer su pompası arızalıymış. Tabi sizin durum biraz daha farklı.

  • johnmalkow  (03.01.15 16:03:40)
şu an kafamda netleştiremiyorum da zorlanan yönün tersini deneyin.

  • nereye bu gidis  (03.01.15 16:04:01)
ben de zor açmıştım. öyle sıkılmış ki yerinden oynatmak imkansızdı. bir de kombinin neredeyse içine gizlenmiş şekilde, uzanması da zor. ingiliz anahtarıyla uğraşa uğraşa açabilmiştim işte.

bu arada evet saat yönünün tersi.
  • soso  (03.01.15 16:04:10 ~ 16:04:40)
İngiliz anahtari ile nasil oluyor? Evet musluk aciyorum ya. O kadar kolay degil ki ama.

  • evc  (03.01.15 16:16:39)
penseyi alıyorsun, şişe açar gibi aynı yönde döndürüyorsun. evde yoksa komşuda vardır.

  • vatandasacartcurtyok  (03.01.15 16:30:16)