[]

kitap bastırma filani

merhabalar,

elimde 174 sayfalık hazırlanmış bir kitap var. ben bunu bildiğimiz sert kapaklı bi kitap yaptırmak istiyorum. baya kapağını filan dizaynını verip 2 tane yaptırmak istiyorum. bunu adana'da nerde yaptırabilirim? ne kadar tutar?


 
aynı soruyu istanbul için de ben de sorsam? :)


  • thracian  (02.01.15 16:25:49) 
fiyat hakkında bilgim yok ama şöyle yerleryapabilir. adanacopy.com (google: adana copy center)


  • emrefb1907  (02.01.15 16:28:56) 
Ozalitlerde kitap basılır, Matbaa da kapağı diker. Ama pahalıya mal oluyor azıcık.


  • bokmuhendisi  (02.01.15 16:45:27) 
ozalitçilerde yaptırabilirsin. matbaalar tek kitap için kapak takmayla uğraşmaz.
gidersin ozalitçiye amerikan cilt kitap yaptırmak istiyorum bunu diye verirsin dosyayı. çıktısını alır kapağını takarlar. sonra kenarlarını bıçaktan geçirip verirler eline.

  • battal gemalmaz  (02.01.15 16:51:02) 
İstediğiniz gibi resimli sert cilt değil ama geçen ay dağılmış bir kitabıma sert bez cilt yaptırdım. 20 lira alıyordu benim gittiğim mücellit, fiyat açısından belki fikir verir.

Hatta aklıma fikir geldi: Bez cilt yaptırıp üstüne tasarımınızın basılı olduğu kağıdı şömiz olarak koyabilirsiniz, şık da durur.
  • wish i could find a way to disappear  (02.01.15 20:21:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.