diş hekimi neye göre seciyorsunuz?

evin yakınındakine gidiyim mi? hem yol parası vermemiş olurum:) kuzenım yıllardır gidio. bi bildigi olabilir. ama ne biliyim. diş hastanesi olur baska bişi olur. nereye gidiyim

tedavi ne tedavisi ona göre bayan yada erkek olarak seçiyorum
güç isteyen diş çekimi olursa kol gücü önemli çünkü,
yok kol gücü önemli değil diyen çıkarsa kürekle ağızlarına vururum dişimi kaybettim bu yüzden
  • basond  (01.01.15 15:24:26)
İnternette kayıtlı oldukları yerler var, oralardaki yorumlara bakmıştım ben. hiç bir yerde ismi olmayan gizemli yerlerden ve nezih görünmeyen yerlerden korkuyorum. Genel alamda bir güvensizlik yok ancak.

Evin yakınındaysa giden tanıdıklar vardır muhakkak.
  • va  (01.01.15 15:33:35)
ya sırf evin yakınındaki olur mu
araştırıp soruşturup öyle gidin tabi ki. müşterilerden duyduğunuz olumlu yorum en önemli kriter bence. va'nın dediği gibi başka tanıdıklara da sorun

benim şu an gittiğim dişçi bir çok eski komşumuzun yıllardır gittiği kişi. öyle tek tavsiyeyle gittiği yerde olumsuz şeyler yaşayan çok insana rastladım da.
  • emirkulu2  (01.01.15 15:37:02)
ben eve yakın 3 kliniğe gittim, en güven verene kendimi emanet ettim.

iyiydi aslında ama çok memnun kalmadım.

genelde bayan diş doktarları daha iy oluyor, ama ilk mesajın da hakkı var...
  • nucleon  (01.01.15 15:38:59)
Eskiden yenilikleri takip edecek genc ve sosyetik olanlaru seciyordum yeni cihazlar ve yomtemler bilirler diye. Estetik amacli gidiyordum o vakit. Lazerli mazerli olaylar beyaz dolgular dis parlatmalar vs simdilerde ucuz hekim seciyorum ufak basit isler icin hatta rutinde devlet hastanesine gidiyorum. Yalniz bayan doktora 20 yas cektirme katiyen. Onun haricinde bayan disci daha titiz ve sefkatlidir

  • photo85  (01.01.15 16:53:28)